Oyuncu Kadrosu

Tehlikeli Karım Seda Kimdir? Gerçek Adı Ne? Tüm Detaylar

Tehlikeli Karım Seda kimdir? Seda’nın gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, daha önce rol aldığı diziler hakkında bilgiler haberimizin devamında sizlerle.

Tehlikeli Karım Seda Kim?

Show Tv ekranlarında 25 Mart Pazar tarihi itibariyle seyirciyle buluşan Tehlikeli Karım ilk bölümüyle dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Dizinin en dikkat çekici karakterlerinden birisi kuşkusuz Seda oldu. Seda, Alper’in metresidir. Alper’in ayrıca iş ortağı olan Seda, gıda mühendisliği mezunudur. Alper ile bir olup Alper’in varlıklı karısı Derin’i öldürmeyi planlarlar.

tehlikeli karım bige önal resmi 2

Bunun için Alper’e gerekli olan tozu veren Seda, cinayet sonrasında Alper ile mutlu olmayı beklemektedir. Ancak hesaba katmadıkları bir şey vardır: Derin her şeyi biliyor ve karşı plan yapıyordur. Geçmişte bir aileye evlatlık verilmiş olan Seda, yaşadığı sıkıntılar nedeniyle başkalarının acılarına üzülmeyi unutmuş oldukça bencil davranan biridir. Seda, Alper’i ve zengin olmayı hayal ederek öyle bir hırsa kapılır ki birinin hayatını sonlandırmak bile basit gibi davranır. Olaylar bir bir açığa çıkınca polis tarafından o da zan altında kalır. Bakalım Seda’yı bu hikayede daha neler neler bekliyor, izleyip hep beraber görelim.

Tehlikeli Karım Seda’nın Gerçek Adı

Seda’nın gerçek adı Bige Önal. Şubat 1990, İstanbul doğumlu olan oyuncunun babası Galatasaraylı Futbolcu Erhan Önaldır. Annesi ise mankendir. Henüz çocuk yaşta iken anne ve babası ayrılmıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunu olan oyuncu kamera karşısına 2010 yılında Elde Var Hayat adlı dizi ile geçmiştir.

tehlikeli karım bige önal resmi 1

Bu dizide Yeliz karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 2014 senesinde Benim Adım Gültepe dizisinde Nazlı karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır. 2015 yılında bir dönem sevgilisi olan Aras Bulut İynemli ile rol aldığı Maral: En Güzel Hikayem adlı dizide de Alara karakterine hayat vermiştir. Muhteşem Yüzyıl, Halil İbrahim Sofrası, Kısmetim Otel, Newyorkta Beş Minare adlı yapımlarda da yer almış olan oyuncu Tehlikeli Karım’da Seda rolüyle de adından söz ettirecek gibi. Gelin onu biraz daha yakından tanımak adına kendisiyle yapılan röportaja da bakalım:

Bige Önal Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

28 yaşında olan oyuncunun boyu 1,70 kilosu ise 54 kilodur. Bir dönem Aras Bulut İynemli ile sevgili olan Bige Önal ile ayrılmışlardır. Ayrılma sebepleri ise Martıların Efendisi adlı sinema filminde Bige Önal ile Mehmet Günsur’un öpüşme sahneleri olduğu iddia edildi. Şu an özel hayatıyla ilgili net bilgiler bulunmamakta. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu