Oyuncu Kadrosu

Tek Yürek Akif Kim? Tek Yürek Dizisi Akif’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Hilmi Cem İntepe, Eslem Akar ve anıl Tetik gibi oyuncuların rol aldığı Tek Yürek dizisi çok yakında ilk bölümü ile TRT 1 ekranlarında olmaya hazırlanıyor. Şimdiden merak konusu olan Tek Yürek dizisi oyuncularını sitemizde sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.

  • Tek Yürek dizisi Akif kim, nasıl biri?
  • Tek Yürek Akif’in gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı sorularının cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Kanada’da yaşarken başına gelen talihsiz olaylar zinciri sonrasında İstanbul’a kızı Deniz ve oğlu Rüzgar ile gelen Halit, Zeytinburnu Belediyesi ile tanışır. Önceden de buz hokeyliği yapan Halit, belediye başkanı ile tesadüfen karşılaşır. Belediye başkanı onun daha önce buz hokeyliği hakkında tecrübesi olduğunu öğrenince ona bir takım kurup işe başlamasını teklif eder.

Halit mahallenin gençlerinden bir takım kurar kurmasına ama bu takımın kurulması bile kolay olmayacaktır. Bu çocuklar ekmek derdinde diyerek durumu eleştirenlere inat Halit, gençleri toplar. Çünkü bilir ki kurduğu ekip birbirini kollamayı çok iyi biliyordur ve bu onları bir adım önde yapan bir özelliktir.

Bu gençlerden biri de çocuk kalpli lakabıyla bilinen Akiftir. Akif, grubun en temiz kalplisi dir. Ona yapılan kötülükleri dahi kısa sürede affedebilen, sevdikleri için canını verebilecek bir gençtir.tek yürek akif kim kaan altay köprülü resmiTek Yürek dizisinde Akif‘e hayat veren oyuncu Kaan Altay Köprülü. 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş olan genç oyuncu, Bostanlı Akademi’de oyunculuk üzerine eğitimini Şebnem Doğruer’den almıştır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazanan oyuncu eğitim süreci içerisinde 2016 yılında proje kapsamında Macaristan’a gitmiştir.

İstanbul’a döndüğünde Tatbikat Sahnesi’nde görev yapmaya başladı. Halen de burada gösterilen oyunlarda rol almaya devam eden Köprülü, bir taraftan da Anadolu Üniversitesi’nde eğitim almaya devam etmektedir. “Woyzeck Masalı” ve “Pal Sokağı” rol aldığı tiyatro oyunlarındandır.tek yürek akif kim kaan altay köprülü resmiÖzellikle Erdal Beşiçioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği “pal Sokağı” oyunuyla büyük beğeni alan oyuncunun ilk rol aldığı dizi TRT 1 ‘in yeni dizisi Tek Yürek dizisi olacak. Oyuncunun sevgili olup olmadığı konusunda bilgi bulunmuyor. Köken olarak Makedonya’nın orta kesimlerinde bulunan Vardar Nehri yanında bulunan Veles şehrinden gelmiş olan oyuncuya ilk dizisinde başarılar dileriz. 

Kaan Altay Köprülü Tek Yürek Dizisi Akif Videosu

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu