Oyuncu Kadrosu

Tek Yürek Deniz Kim?(Halit’in Kızı) Yiğit Deniz Aşkı Deniz’in Gerçek Adı Bilgileri

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Tek Yürek dizisinde Halit’in kızı Deniz hakkında hazırlanan bu yazıda sizleri bekleyenler;

  • Tek Yürek dizisi Deniz kim
  • Tek Yürek Deniz Yiğit aşkı
  • Tek Yürek dizisi Deniz’in gerçek adı ve hayatı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar.

Ocak 2019’da başlaması beklenen Tek Yürek dizisinde Deniz, buz hokeyi koçu olan Halit’in kızıdır. Kanada’da ailesiyle beraber yaşayan Halit’in kızı, annesinin vefat etmesiyle çok zor anlar yaşar. Annesinin yokluğunda kardeşine de annelik eden dünyalar güzeli Deniz için asıl hikaye İstanbul’da başlar.

Babası ve erkek kardeşi Rüzgar ile birlikte geldikleri İstanbul’da onları farklı bir hayat beklemektedir. Kanada’da iyi koşullarda yetişen Deniz, İstanbul’a geldiklerinde dedesinden kalma bir eve gelir.

Başta beğenmese de alışması gerektiğinin farkında olan Deniz, bir süre sonunda mahalleye de kurdukları bu yeni düzene de alışır. Babası gibi merhametli bir yapıya sahip olan Deniz, kardeşi Rüzgar için de babası Halit içinde çok değerlidir. [saributon]Tek Yürek Yiğit[/saributon] kim için tıklayınız. tek yürek deniz kim eslem akar resmiTek yürek dizisinin fenomen aşıkları Hercai ve Deniz aşkı olacak. halit’in kızı olan Deniz ile ekibin hercai lakaplı oyuncusu Yiğit arasında büyük bir aşk doğar. Koçun kızına aşık olan Yiğit bu aşkını Deniz’e uzun bir süre itiraf edemez. Zira koçun ne tepki vereceğinden de çekinir. 

Tek Yürek Deniz’in gerçek adı Eslem Akar. Güzel oyuncu Mart 1998, İstanbul doğumlu. Güzel oyuncu henüz çocukken kamera karşısına geçmiştir. Küçük olmasına rağmen oldukça beğeni kazanan oyuncu bu yönde kendini geliştirmek için büyük bir çaba sarf etmiştir. Ümit Çırak’tan oyunculuk konusunda eğitim almıştır. 

İngilizce ve Almanca konuşma konusunda oldukça başarılı olan genç oyuncu, buz pateni, masa tenisi, yüzme, jimnastik ve bisiklet sürme ile boş vakitlerini değerlendirmekte. Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencisi olan güzel oyuncu bir taraftan da eğitimine devam etmektedir.Avlu dizisinde rol almak için de epeyce bir elemeden geçmiştir. Demet Evgar’ın canlandıracağı Deniz karakterinin kızı olan Ecem karakteri için Limon Film yaklaşık 800 oyuncu ile deneme çekimleri yapmıştır. Bu çekimler sonunda Eslem Akar konusunda hemfikir olunca Avlu dizisinin Ecem’i de belli olmuştur.avlu dizisi oyuncuları eslem akar resmi 1 Oyuncunun ne kadar başarılı olduğunu da buradan anlamak gerek. Daha önce “Sen De Gitme” adlı dizide Elif Salihoğlu karakteriyle seyirci karşısına çıkan oyuncu Avlu dizisinin ardından 4N1K dizisinde rol almıştır.

Eslem Akar Tek Yürek Deniz Kimdir Videosu

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu