Oyuncu Kadrosu

Tek Yürek Halit Kim? (Takım Koçu) Gerçek Adı Bilgileri Kırgın Çiçekler Oyuncusu

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Tek Yürek dizisi baş karakterlerinden olan Halit hakkında hazırlanan yazıda sizleri bekleyenler;

  • Tek Yürek Halit kimdir, hikayesi ne
  • Tek Yürek Halit’in gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol almıştı sorularının cevapları.

2019 yılının ilk dizilerinden biri olarak ekranlara gelmeye hazırlanan ve çok yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Tek Yürek dizisi oyuncuları ile adından söz ettirecek bir dizi. Hem konusu hem oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin en önemli noktasından biri de gerçek bir hikayeden esinlenerek kaleme alınması. Tek Yürek dizisi ana karakteri olan Halit dizide takımın koçudur. 

Hali, eşiyle beraber Kanada’da kendi düzenlerini kurmuş mütevazi bir hayata sahiptir ta ki eşinin ölümüne kadar. Eşini kaybeden Halit için zor günler başlar. Kızı Deniz ve oğlu Rüzgar ile yapayalnız kalan Halit, bir de işinde yaşadığı problem sonrasında kendisine yeni bir sayfa açmak için babasından kalma eve, İstanbul’a, gelir. [kirmizibuton]Tek Yürek Deniz[/kirmizibuton] için tıklayınız. 

İstanbul’da kendine düzen kurmak için çabalayan Halit, bir tesadüf eseri Belediye Başkanı ile tanışır. Bu tanışma yeni bir hikayenin de başlamasında ilk adımdır. Belediye Başkanı bir proje kapsamında kurulan buz pistinde çalışması için teklifte bulunur ama bir şartı vardır ekibi kendisi kuracaktır.

tek yürek halit kim tayaç ayaydın resmiHalit zoru seçip öyle güzel bir takım oluşturur ki…Bu takımın başarıları tarihe kazınır. Mahallenin gençleriden kurduğu bu takımda herkesin farklı bir hikayesi farklı dertleri farklı mutlulukları vardır ama ortak bir hedefleri vardır: birlikte başarıyı yakalamak.

“Damarları Buz Yürekleri Ateş” sloganıyla adını duyuran Tek Yürek dizisinde Halit‘e hayat veren oyuncu Tayanç Ayaydın. “Sakarya Fırat” dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu 1979 doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu “Hayat Şarkısı” dizisinde de adından söz ettirmiştir.

Son olarak “Kırgın Çiçekler” dizisinde Ejder karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu 2015 yılında Sally Ghalayini ile evlenmiştir. 181 cm boyunda olan Ayaydın, 76 kg ağırlığındadır. Rol aldığı diğer yapımlardan bazıları; “Atiye”, “Pazar Bir Ticaret Masalı” “sıla”, “Koyu Kırmızı”. Oyuncu hakkında bilgilerin ardından bir de videosu ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Tayanç Ayaydın Tek Yürek Halit Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu