Oyuncu Kadrosu

Tek Yürek Mazlum Kim? Mazlum’un Gerçek Adı Bilgileri Tek Yürek Dizisi Mazlum

Konusunu gerçek bir hikayeden alan Tek Yürek dizisi Mazlum hakkında merak edilen detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

  • Tek Yürek dizisi Mazlum kim, nasıl biri
  • Tek Yürek Mazlum’un gerçek adı, yaşı, hangi dizide rol aldığı hakkında bilgiler sizlerle.

TRT 1 ekranlarında çok yakında ekran macerasına başlayacak olan Tek Yürek dizisinde Mazlum, Halit’in kurduğu bu hokeyi takımındaki üyelerden biridir. Tıpkı takımdaki herkes gibi Mazlum’un da bizleri etkileyecek bir hikayesi var. Ancak Tek Yürek dizisinde şakalarıyla, güleryüzlü tavırlarıyla aklımıza yer edecek olan bir karakter Mazlum. [mavibuton]Tek Yürek Halit kim[/mavibuton] için tıklayınız.

Halit Kanada’da eşini kaybedip İstanbul’a geldiğince mahalledeki gençlerden kurduğu bu buz hokeyi takımında Mazlum’u da çalışması gereken günler bekler. Birlikten güç doğar fikri ile hareket eden takımı tarihe kazınacak başarılar beklemekte.

Başrollerinde Tayanç Ayaydın, Eslem Akar, Hilmi Cem İntepe, Anıl Tetik gibi başarılı oyuncuların olduğu Tek Yürek dizisinde Mazlum karakterine hayat veren oyuncu Tugay Bahşi. Tek Yürek dizisinde Mazlum rolüyle adından söz ettirecek olan başarılı oyuncu 29 Mayıs 1994 doğumludur.tek yürek mazlum kim tugay bahşi resmi Tatil denilince ilk akla gelen şehirlerden olan Antalaya’da dünyaya gelen oyuncu daha önce “Bodrum masalı” dizisinde canlandırdığı Mert karakteriyle büyük beğeni almayı başarmıştır. İstanbul Üniversitesi Almanca Bölümü’nde eğitim alan Bahşi, ilkokulu İzmir’de başlamış ortaokul ve lisede ise Antalya’da eğitim almıştır.

Dil konusunda yeteneğinin farkında olan Tugay Bahşi, bu yönde kendini geliştirmeye karar vermiş ve Viyana’ya gitmiştir. Yaklaşık iki yıl orada kalan oyuncu, dil konusunda kendini yetiştirmiştir. İstanbul’a gelen oyuncu pek çok oyuncunun eğitim aldığı “Akademi 35 Buçuk”ta eğitim almıştır.

Nezaket Çoşkun’dan kamera önü oyunculuk eğitimini de tamamlamıştır. Oyunculuk yönünde kendini geliştirmek için aldığı eğitimle yeteneğini taçlandıran Tugay Bahşi basketbol, gitar çalma, yüzme gibi hobileri ile biliniyor.

Televizyon ekranlarında oyuncuyu ilk defa “Bodrum Masalı” dizisinde gördük. Mert rolüyle hafızalara kazınan oyuncunun ikinci dizisi TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Tek Yürek dizisi oldu. Yazımızı sonlandırmadan evvel Tek Yürek dizisi tanıtım fragmanı ile sizlere veda ediyoruz. 

Tugay Bahşi Tek Yürek Mazlum Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu