Oyuncu Kadrosu

Tek Yürek Osman Kim? (Yiğit’in Kardeşi) Gerçek Adı İbrahim Yıldız Kim

Tayanç Ayaydın, Hilmi Cem İntepe, Anıl Tetik, Eslem Akar, Arda Anarat, Kaan Altay Köprülü, Tugay Bahşi gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Tek Yürek dizisi ne zaman başlayacak diye bekleyenler için eminiz ki çok yakında net cevabı alacağımız şu günlerde dizinin karakterleri de tek tek netlik kazanmaya devam etmekte.

  • Tek Yürek dizisi Yiğit’in kardeşi Osman hakkında hazırlanan bu yazımızda Tek Yürek dizisi Osman kim, nasıl biri hakkında bilgilerin ardından
  • Tek Yürek dizisi Osman’ın gerçek adı, yaşı, daha önce rol aldığı yapımlar hakkında detaylar yazımızda sizlere sunulacak.

TRT 1 ekranlarının yeni gençlik dizisi olan Tek Yürek dizisinde Hercai lakabıyla adını sıkça duyacağımız Yiğit Demir’in hikayesi oldukça etkili. Yiğit, ailenin geçiminde sorumlu olduğu gibi kardeşlerinin de babası gibidir. Onlara kol kanat gerek örnek bir abi olan Yiğit, kardeşi Osman ne zaman dara düşse yanındadır.

Onun zorlandığını anladığı anda elinden geleni yapmak için önündeki engelleri hiçe sayan Yiğit, kardeşi Osman için çekinmeden canını verebilecek bir ağabeydir. Abi kardeş sevgisini seyirciye resmedecek olan Yiğit ve Osman dizinin unutulmazları arasına girmeye şimdiden aday olduğunu hissettirmekte. 

Tek Yürek dizisinde Osman’a hayat veren oyuncu İbrahim Yıldız. İbrahim Yıldız dizi sektörüne “Muhteşem Yüzyıl: Kösem” diziyle giriş yapmıştır. İlk dizisi olmasına rağmen oldukça iyi oyunculuk sergileyen oyuncu için kariyerinde attığı bu ilk adım belirleyici olmuştur. 

Muhteşem yüzyıl Kösem’de Lagari Hasan rolüyle dikkat çeken oyuncu, 2018 yılında sinema sektörüne de merhaba demiştir. “Keşif” adlı sinema filminde Hasan karakterine hayat veren Yıldız, bu filmin galasının ardından sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta canlandırdığı karakteri kendisini çok etkilediğini ve topluma örnek bir karaktere hayat vermekten duyduğu mutluluğu ifade etmiştir.tek yürek osman kim ibrahim yıldız resmi

“Keşif” filminin üç ana karakterinden birine hayat veren Yıldız, Tek Yürek dizisinde Hilmi Cem İntepe’nin canlandıracağı Yiğit Demir karakterinin kardeşi olarak seyirciyle buluşacak.

Oyuncunun son olarak rol aldığı yapım olan “Keşif” filminin tanıtım fragmanından kareler ile Tek Yürek dizisinde Osman karakterine hayat veren İbrahim yıldız hakkında hazırladığımız yazımızı sonlandırıyoruz.

İbrahim Yıldız Tek Yürek Osman Kim Videosu

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu