Oyuncu Kadrosu

Tek Yürek Selçuk Kim? Selçuk Karakterinin Gerçek Adı, Yaşı, En Son Oynadığı Dizi

TRT 1 ekranlarında yakın zamanda başlayacak olan kamu spotu niteliğinde harika sürükleyici bir dizi geliyor. Bir çok mecrada duyduğumuz gibi gençlerimiz uyuşturucunun kötü alışkanlıkların pençesinde diyenleri duymuşsunuzdur. İşte bu hikaye gerçek bir hikayeden alınıp dizi haline getirilmiş. Sporun ve mücadelenin harika anlatılacağı Tek Yürek oyuncuları kimler olduğunu tek tek tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Tek Yürek Selçuk karakteri hakkında konuşacağız. Sakın bir yere ayrılmayın.

Tek Yürek Dizisi Selçuk Kimdir? Nasıl Bir Karakter?

Bir çok dizi eleştirmenleri mevcut diziler hakkında gençlerimizi zehirlediğini onları iyiliğe ve iyi işler yapmaya yönetmediği konusunda bir çok yazanlar, çizenler olmuştu. TRT, tam da bu ihtiyaca cevap verecek bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Daha önce buna benzer “Koçum Benim” isimli dizi gelmiş ve oldukça iyi reytingler almıştı. Benzer bir dizi olsa da hikayesi ile tamamen gerçek bir kesitten alınmış olması ve ülkemizde çok da bilinmeyen bir spor dalında gönlünü buz hokeyine adayan oyuncuların altın madalya almasını anlatacak Tek Yürek oyuncuları kimler olduğu çok merak edildi. Bizde sizler için oyuncuları tek tek tanıtmaya devam ediyoruz.

Tek Yürek Selçuk olarak karşımıza çıkacak olan karakterin genel özelliklerine bakacak olursak; Zeytinburnu ilçesinde Kuyulu bakkal sokağının ve mahallesinin gençlerini hakimiyetine alan Said’in hakimiyetindedir. Onlar türlü tülü kötü alışkanlıklara yöneltmiştir. Gençler her geçen gün bataklığa saplanırken Said’in adamı olacağını düşündüğümüz Tek Yürek dizisi Selçuk olarak karşımıza çıkacağı konusunda bir çok haber duyduk. Selçuk hakkında edindiğimiz yeni bilgileri bu sayfaya ekleyeceğiz.tek yürek selçuk kim şakir güler resmi

Şu an için edinilen bilgiler bu yönde. Hikayenin devamı Kanada’dan İstanbul’a gelen Halit Zeytinburnu Kuyulu Bakkal sokağı gençlerini bu bataktan kurtarıp buz hokeyinde dünya şampiyonu yapacak. Harika sürükleyici bir dizi bizi beklerken, dizide Selçuk olarak izleyeceğimiz oyununun gerçek adını ve daha önce oynadığı dizileri paylaşalım.

Tek Yürek Selçuk’un Gerçek Adı

TRT 1’in yeni dizisi olarak Şubat ayında ekranlara gelmesi beklenen Tek Yürek dizisinde Said’in adamı Selçuk karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı Şakir Güler’dir. Nalan Yıldırım Menajerliğe kayırlı olan Şakir Güler Haziran 1987 doğumlu olup, oyunculuk üzerine “Kadir Has Üniversitesin” de eğitim almıştır. İlk kez kamera karşısına 2011 yılında “Huzurm Kalmadı” dizisnde “Mercan” karakterine hayat vermesi ile bu sektöre adım atan genç oyuncu, dikkatleri üzerine çekmesinde büyük katkı sağlayan 2014 yılında yayınlanan “Alın Yazım”isimli dizide 2 sezon boyunca yer almıştır.

İlk sinema filmi ise 2015 yılında gösterime giren “Çırak” isimli filme rol alması ile sinema sektörüne de adım atmıştır. Tek Yürek Selçuk olarak yakında izleyeceğimiz karakteri canlandıran Şakir Güler en son 2018 yılında “Dört Köşeli Üçgen” isimli filmde rol almıştı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu