Oyuncu Kadrosu

Tek Yürek Yusuf Kim? (Garson) Yusuf’un Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Tek Yürek TRT 1 ekranlarının merakla beklenen dizilerinden bir tanesi. Tek Yürek oyuncuları belli oldu mu diye bekleyenlere müjdeli bir haber: Tek Yürek Yusuf karakteri netleşti. Peki Yusuf kimdir, Tek Yürek Yusuf’un gerçek adı ne sorularının cevapları yazımızda sizleri beklemekte.

Tek Yürek Yusuf Kimdir? Yusuf’un Gerçek Adı Ne?

TRT 1 ekranlarının yeni dizilerinden olan ve gerçek bir hikayeden uyarlanan Tek Yürek dizisinde büyük bir değişim nasıl gerçekleştiğini yakından görmüş olacağız. Bir hayatı nasıl değiştirirsiniz sorusuna güzel bir cevap olan dizide herkesin çıkaracağı bir hayat dersi olacak.

Tek Yürek Yusuf hakkında bilgilere geçemeden evvel dizinin genel hikayesine değinecek olursak; Zeytinburnu Belediyesi tarafından düzenlenen bir proje sonrasında evsiz olan, madde bağımlısı olan, acı hayat hikayesine sahip gençlerin bir buz pistinde bir araya gelerek hem ilkemizde hem de dünyada buz pateni konusunda herkese örnek olan bir hikayeyi konu almakta. 

Gençlerin hayatında büyük değişikliğe neden olan bu değişimi ekranlarda da izleyeceğiz ancak bu hikayenin gerçek bir olaydan alınmış olması hepimizi etkileyecek.

TRT 1 Tek Yürek dizisi Yusuf karakteri ise belediye tarafından açılan spor kulübünde çalışan bir görevli. Kulübün vitamin bar kısmında görev yapan Yusuf, kulüpteki garsonlardan biridir. Tek Yürek dizisinde Yusuf’un gerçek adı ise Anıl Tetik.sıfır noktası yusuf kim anıl tetik resmi Bir dönemin sevilen dizisi Star Tv’de yayınlanmış olan “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Anıl Tetik hakkında detayları paylaşmaya devam edecek olursak; Anıl Tetik, 1990 doğumlu. 186 cm boyunda olan, 28 yaşındaki oyuncu İstanbul doğumlu. Kırıkkale kökenli olan Tetik, İstanbul’da bulunan Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur. Motor sürme konusunda oldukça usta olan Tetik’in bu sevdasına ailesi karşı da çıksa o bu sevdadan vazgeçmemiştir.

Hatta motor sürebilmek için 100 kilo iken yaptığı diyet sonrasında 75 kiloya düşmüştür. Azmiyle inanılmaz olanı başaran oyuncu motor sporlarında hem ülkemizde hem de Avrupa’da yapılan yarışmalarda çok iyi dereceler almıştır. Survivor yarışmasına katılan Anıl Tetik, yarışmanın ardından kendini oyunculuk yönünde geliştirmeye karar vermiştir.

İlk olarak “Alemin Kralı” dizisinde rol alan oyuncu daha sonra “Hayat Bazen Tatlıdır” adlı dizide rol almıştır. Oyuncu hakkında merak edilen için kendisiyle yapılan röportajdan bir kesit ile sizlere veda ediyoruz.

Anıl Tetik Tek Yürek Yusuf Akman

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu