Televizyonda Yeni Başlayacak Diziler

Ekranlarda izlediğimiz severek takip ettiğimiz pek çok dizi yer almakta. Bunlara her gün bir yenisi daha eklenmekte. Ancak yeni diziler bitmek bilmiyor. Dizi sektörü harıl harıl kendini büyütüyor desek yeri. İşte televizyonlarda başlayacak olan o diziler ve diziler hakkında detaylar…

Kanal D’de Başlayacak Olan Diziler

 1. Bir Litre Gözyaşı

  Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturmakta. Oyuncu olarak ise Farah Zeynep Abdullah yer almakta.

 2. Fatih

  Yapımcılığını Q3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturmakta. Oyuncu olarak ise Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Ertan Saban, Gürkan Uygun, Metin Akpınar yer almakta.

 3. Katilin Kızları

  Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan oturmakta. Oyuncu olarak ise Fikret Kuşkan yer almakta.

 4. Siyah Beyaz Aşk

  Yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Yasin Uslu oturmakta. Oyuncu olarak ise Birce Akalay, İbrahim Çelikkol yer almakta.

 5. Fakirler

  Yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği dizinin senaristliğini ise Uğraş Güneş yapmakta.

 6. İnsanlık Suçu

  Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği dizinin oyuncuları  ise Gizem Karaca ve Musa Uzunlar.

 7. Sarı Melekler

  Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi ve Mehmet Gürkan oturmakta. Oyuncu olarak ise Çağla Şikel ve Alişan yer almakta.

 8. Neredesin Birader

  Yapımcılığını Filmevi Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda  Ulaş Cihan Şimşek oturmakta. Oyuncu olarak ise Timur Acar, Gonca Sarıyıldız  yer almakta.

 9. 4N1K

  Yapımcılığını Fabrika Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Murat Onbul oturmakta. Senaryosunu Ferhat Ergün’ün yazdığı dizide oyuncu olarak ise Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek yer almakta.

 10. Adı:Zehra

  Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Taner Akvardar oturmakta. Dizinin senaryosunu ise Bekir Sıtkı Baran, Murat Emir Eren, Rana Mamatoğlu yazmakta.

Atv’de Başlayacak Olan Diziler

 1. Altın Tepsi

  Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturmakta. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizide oyuncu olarak ise Talat Bulut, Onur Tuna yer almakta.

 2. Sen Anlat Karadeniz

  Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturmakta. Oyuncu olarak ise Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Öykü Gürman, Aydan Burhan, Serhat Yeğin yer almakta.

 3. Dalga

  Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği bir dizi. 

 4. Deli Fişek

  Yapımcılığını Ortaks Yapım’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın oturmakta. 

Star Tv’de Başlayacak Olan Diziler

 1. Hayat Işığı

  Yapımcılığını MF Yapım’in üstlendiği dizinin senaristi ise Melis Civelek.

 2. Leke

  Yapımcılığını TIMS-B Yapım’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teper oturmakta. 

 3. Babamın Kozası-Hayat Sırları

  Yapımcılığını Most’un üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz oturmakta. Oyuncu olarak ise Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan ve Devrim Yakut yer almakta.

 4. Kaçak

  Yapımcılığını TMC’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Uğur Yücel oturmakta. 

 5. Kefaret

  Yapımcılığını ANS’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz oturmakta. Oyuncu olarak ise Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu yer almakta.

 6. Günah

  Yapımcılığını Ortaks Yapım’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Kerem Çakıroğlu oturmakta. Oyuncu olarak ise Zeynep Kızıltan yer almakta.

 7. Kalbimin Sultanı

  Yapımcılığını Burhan Özhan’ın üstlendiği dizinin oyuncusu olarak ise Ali Ersan Duru yer almakta.

 8. Ufak Tefek Cinayetler

   Dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmakta. Oyuncu olarak ise Gökçe Bahadır, Bade İşçil,  Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Mert Fırat ve Selim Bayraktar yer almakta.

 9. Avlu

  Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği dizinin senaristi de Seda Altaylı Turgutlu

Show Tv’de Başlayacak Olan Diziler

 1. Gecelerin Ötesi

  Yapımcılığını Tims-B’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı oturmakta. Oyuncu olarak ise Sinem Kobal, Merve Dizdar, Taner Ölmez, Birkan Sokullu yer almakta.

 2. Çukur

  Yapımcılığını  Ay Yapım’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturmakta. Oyuncu olarak ise Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek, Öner Erkan, Erkan Köstengil,  Erkan Kesal yer almakta.

TRT1’de  Başlayacak Olan Diziler

 1. Aliya

  Yapımcılığını Sancak Medya’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet İmamoviç oturmakta. Oyuncu olarak ise Yurdaer Okur,  Görkem Yeltan yer almakta.

 2. Aslangiller

  Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ömer Uğur oturmakta. Oyuncu olarak ise Burcu Özbek, Zerrin Sümer, Ferdi Sancar, Hakan Salınmış, Bora Akkuş yer almakta.

 3. Mehmetçik- Kutul Amare

  Yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca oturmakta. Oyuncu olarak ise Serdar Gökhan ve İsmail Ege Şaşmaz yer almakta.

Fox Tv’de Başlayacak Olan Diziler

 1. Kadın

  Yapımcılığını Med Yapım’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin oturmakta. Oyuncu olarak ise Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar yer almakta.

 2. Geçmişin İntikamı

  Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği dizinin senaryosunu ise Şantiye Grubu yazmakta.

 3. Çukurdere

  Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği dizi.

Hangi Kanalda Yayınlanacağı Belli Olmayan Diziler

 1. Cennetin Kuzeyi

  Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği dizi.

 2. Gönül Yarası

  Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği dizi.

 3. Gül Madeni

  Yapımcılığını TMC’in üstlendiği dizi.

 4. Bir Aşk Masalı

  Yapımcılığını TMC’in üstlendiği dizi.

 5. Entepli

  Gani Müjde’nin dizisi.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın