Yarışma Programları

Temizlik Benim İşim 9 Aralık Pazartesi Puanları (Sadet’in Puanları)

Temizlik Benim İşim 9 Aralık 2019 tarihin de fedakar anne sadet yarıştı. Temizlik Benim İşim 9 Aralık puanları maalesef Saadeti mutlu etmedi. İşte merak edile haftanın ilk puanlaması.

Fox TV ekranlarında bu sezon başlayan ve beklentilerin üzerinde ilgi ile izlenen yarışma programı konsept olarak daha önce eşi ve benzeri olmaması nedeni oldukça özgün olduğunu söylemem gerek. Ev hanımlarının ilgi ile izlediği ayı zaman da temizlik yaparken hangi konulara nasıl temizlenmesi gerektiği konusunda bilgiler de edindiği harika bir konsept ile  81. bölümü ile Fox TV ekranlarında 9 Aralık 2019 Pazartesi günü geldi.Temizlik benim işim 9 Aralık Pazartesi puanları verildiği an

Birbirinden iddialı yarmanın bugün verilen puanlarını vermeden önce bu yarışma ile ilgili kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Beş yarışmacı ve bu yarışmacılarla birlikte her gün farklı evde ve her ev kendi açısında zorluklarla dolu evde sunucumuz Kadir ile birlikte 4 saat içinde evi tertemiz hale getirmek için kıyasıya yarışıyorlar.

Temizlik esnasında ise 4 saatlik süreye +10 dakika puan için evin çok gizli bir yerine konulan hediye puanı bulmayı başaran yarışmacılar ise 4 saatine +10 puan ekleyip daha fazla yeri temizlemek için imkan doğuyor

Temizlik Benim İşim 9 Aralık Pazartesi Puanları

Pınar: 2

Sevgi: 2

Serpil: 2

Kader: 3

TOPLAM: 9

Kadir’İn Puanı: (hız konusunda eleştirilerde bulundu ve detay istemeyen bir ev olduğunu söyledi 5-7 arasında puan vermesini bekliyoruz)

9 Aralık Pazartesi Temizlik Benim İşim Puanları Alacak Yarışmacı Saadet

Sadet sunucumuz Kadir dışında 9 puana sahip olmuş oldu. Haftanın ilk günü olmasına rağmen oldukça düşük puanlaması nedeni, ile Sadet bundan sonraki gittiği her evde aldığı düşük puanların intikamını alacaktır.

9 Aralık Temizlik Benim İşim Fragmanı

81. bölümde yarışan ve çocukları için yarışan Saadet’in 9 Aralık 2019 tarihinde 81. bölümde yarıştığı fragmanı hemen alt kısımda ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu