Kalk Gidelim

Tescilli Güzel Ela Yörüklü Kalk Gidelim Oyuncu Kadrosunda

Kalk Gidelim dizisi oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Muhtemelen Canberk’in eski sevgili olarak izleyeceğimiz oyuncu Ela Yörüklü. 2017 Best Model of Turkey yarışmasında ikinciliği elde eden güzel Kalk Gidelim dizisine dahil olduğunu açıkladı. Peki Kalk Gidelim dizisi Canberk’in eski sevgilisi olarak seyirci karşısına çıkacak olan Ela Yörüklü kimdir? Dizide nasıl bir karaktere hayat verecek? Detaylar yazımızda.

Kalk Gidelim Canberk’in Eski Sevgilisi

TRT1 ekranlarının her cumartesi ekranlara gelen sevilen dizisi Kalk Gidelim dizisine dahil olan Ela Yörüklü’nün rolü de merak konusu oldu. Sosyal medyada dizinin takipçileri de bu konuda “Canberk’e geldi kesin.” “Canberk’in İstanbul’daki sevgilisi olabilir.” şeklinde düşünceleri yazmışlar.

kalk gidelim ela yörüklü resmi 1

Canberk için gelmediğini düşünen takipçiler ise Badegül’ü seviyor deyip bu duruma karşı çıkmışlar. Kısaca şu an dizideki rolü net olmamakla beraber oyuncu daha gelmeden hakkında epeyce konuşulmuş durumda. Bizler en iyisi ilk defa kamera karşısına çıkan Ela Yörüklü’yü heyecanla bekleyip, dizi başladığında da izleyelim.

Kalk Gidelim Ela Yörüklü Kimdir?

2017 yılında Kıbrıs’ta düzenlenen Best Model of Turkey adlı güzellik yarışmasında önce Marmara Bölgesi birincisi olan ardından da Türkiye genelinde ikinciliği elde eden güzel oyuncu diziden gelen teklif karşısında mutluluğunu şu sözlerle ifade ediyor: “Sıkı bir Kalk Gidelim izleyicsiyim. Kendimi bir anda dizinin kadrosunda buldum. Severek izlediğim bir dizide oynayacak olmaktan hem çok mutluyum hem de heyecanlıyım.” Tecrübeli oyuncu kadrosuyla büyük bir beğeni alan Kalk Gidelim oyuncu kadrosunda yer almanın mutluluğu içinde olan tescilli güzel Ela Yörüklü, 1998 Bursa doğumlu. Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde öğrenci.

kalk gidelim ela yörüklü resmi 2

1,78 boyunda olan oyuncunun annesi de Bursa Peyzaj Mimarları Odası İl temsilcisidir. Piyano çalma konusunda başarılı olan Yörüklü ayrıca bale yapmayı da çok seviyor. Pek çok oyuncu yetiştiren Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk üzerine eğitim almaktadır. MissTourism World 2018 adlı güzellik yarışmasında da ülkemizi temsilen Ela Yörüklü katılacak. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncunun oyunculuğunu sizler nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz. Oyuncuyu daha yakından tanımak adına gelin hep beraber kendisiyle yapılan röportajı dinleyelim. 

Ela Yörüklü Röportajı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu