Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Amir Kimdir? [Teşkilat Fadi’nin Oğlu Amir]

Teşkilat Amir Kimdir? Fadi’nin oğlu Amir karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Daha önce hangi diziler de rol adlı? İşte tüm bu soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Güncelleme: 17/05/2021 Fadi’nin oğlu Amir babasının Filistin seçimlerinden devlet başkanı olabilmesi için gerek rakibi El el Kasım’a karşı gerekse Türk devletine karşı yalan haberler yapacak. Türk İstihbarat Teşkilatı Fadi’yi ele geçirmek için Amir’i peşine düşüp onu yakalamayı başaracak. Lakin Fadi oğluna karşılık Başkan’ın oğlu Gürcan’ı yakaladığı için takas için Türk İstihbaratı Amir’i verip Gürcan’ı alacak.

16 Mayıs 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında 11 bölümü ile gelen dizisinde Teşkilat Fadi karakterinin oğlu Amir karakteri diziye dahil oldu. İşte bu yazımızda Teşkilat dizisi Amir karakteri ve bu karakteri canlandıran oyuncu hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Fadi Filistin seçimlerinde devlet başkanı olmak için şirketin tüm üyelerinin onayını alsa da Filistin halkı Fadi’yi değil Ebul El Kasım’ı sevdikleri için Türk istihbaratı Fadi’ye karşı Kasım’ı desteklemek için Kasım’ı Fadi’nin elinden kaçırıp Filistin seçimlerinden Fadi’yi alt etmek istiyor.

Teşkilat Amir - Fadi'nin Oğlu Amir
Teşkilat Amir – Fadi’nin Oğlu Amir Resmi

Türk istihbaratı Fadi’yi yakalamak için en önemli adım Fadi’nin bir çok kişiden sakladığı oğlu Amir’i yakalayıp Fadi’yi ele geçirmek için plan yapsa da Fadi de oğlunu Filistin seçimleri hakkında bilgi verip Kasım’ın bir an evvel yok edilmesini ister.

Teşkilat Amir; Fadi’nin öz oğludur. Fransa’nın başkenti Paris de yaşamaktadır. Olaylardan uzak bir yer de yarasada her daim sosyal medyadan babası Fadi’yi desteklerken Türk devletine ağır eleştirilerin olduğu binlerce bot hesaplarından eleştiriler yayınlayıp Türkiye’nin itibarını zedelemeye çalışmaktadır. Kendisine ait sosyal medyada şirketi vardır.

Teşkilat Amir Kimdir? (Fadi’nin Oğlu)

16 Mayıs 2021 Pazar günü ekrana gelen Teşkilat dizisi Amir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Oğuzhan Kayra Koç. En son 2019 yılında “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinde Ozan karakterine hayat vermiştir.

Oğuzhan Kayra Koç Kimdir

28 Ocak 1998 yılında Ankara ilinde Dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralıdır. 185 cm boyunda ve 73 kg. ağırlığında olan yakışıklı oyuncu OSB Teknik Koleji Makine Bölümü’nden mezun olmuştur. 2012 yılında Ankara Akademi Sanat Tiyatrosuna adım atması ile oyunculuk serüveni başlamıştır.

Oğuzhan Kayra Koç - Teşkilat dizisi Amir
Oğuzhan Kayra Koç – Teşkilat dizisi Amir Resmi

Oğuzhan Kayra Koç, oyunculuk üzerine; Kubilay Karaburçak ve Çağrı Bayrak gibi isimlerden eğitim almıştır. Sadece oyunculuk değil aynı zamanda ata binme ve savunma sanatlarında oldukça meraklı birisidir. Wing Chun da üç dan derecesi bulunmaktadır.

İlk defa kamera karşısında 2016 yılında Vatanım Sensin dizisinde rol alması ile kamera önü oyunculuğuna adım atmıştır. Sormasında “Hayat Şarkısı” ve “Umuda Kelepçe Vurulmaz” dizilerinde yer alması ile karayerindeki basamakları bir bir çıkmıştır. En sonra 2019 yılında “Sevdim Seni Bir Kere” isimli dizide Ozan karakterine hayat vermiştir.

Oğuzhan Kayra Koç’un Dizileri:

  • Teşkilat – 2021 (Amir)
  • Sevdim Seni Bir Kere (Ozan 2019)
  • Hayat Şarkısı (2016)
  • Vatanım Sensin (2016)
  • Umuda Kelepçe Vurulmaz (2017-2017

Teşkilat dizisinin 11. Bölümünde Gürcan da sahaya iniyor. Normalde istihbarat kursu almayan ve usta bir hacker olan Teşkilat dizisi Gürcan bu bölümde Fransa’ya gidip Amir’in peşinde iz sürecek. Bakalım Teşkilat dizisi Amir’i yakalayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Çoook seviyorum Oğuzhan kayrakoçu 🥰🥰çok tatlı yakışıklımmmm💖💖💖💖

  2. Yaa çok tatlı çocuk yaa üzüm kekim💋💞💞❤❤ eğer teşkilat dizisinde AMİR ölürse çook üzülürüm Görcan mı ne mi onu boğarım ya hep niye bu çocuğu dizilerde öldurüyorlarr😔😔😤😤

  3. Günlük dizide Ozan💖Aslım çook sevuyorum bu ikiliyi harikalarr❤❤💘🥰🥰💞♥️💖💕

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu