Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Barış Kimdir? (Hakkı Dayının Oğlu Teşkilat Dizisi Barış)

Teşkilat Barış kimdir? Hakkı Dayının Oğlu Teşkilat Dizisi Barış karakterine hangi oyuncu hayat veriyor? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

7 Mart 2021 Pazar günü TRT 1 ekranlarında başlayan dizide istihbarat teşkilatında görev yapan, üst düzey personelin yaşadığı hikaye anlatılmaya başlandı. Dizinini ilk gününde bu güne kadar reytingler de zirvede yer alırken, diziye de taze kan eklenmeye başlandı.

Daha önce Hakkı Dayının oğlunun başka bir isim hayat verirken, 2021-202 sezonundan itibaren farklı bir isim hayat vermeye başladı.

Hakkı dayı devletin verdiği görevi yerine getirmek adına ailesi tarafında öldü bilinmesine razı olup bu görevi üstlenirken, evlatlarını da bu çerçevede takip edemediği için, hakkının oğlu Barış da hayata tutunmak adına tehlikeli isimlerin yanında yer almıştır.

Hakkı Dayının Oğlu Barış Teşkilat Dizisi Barış
Hakkı Dayının Oğlu Barış

Barış yanında ki arkadaşların isteklerini yerine getirirken, Uzay’ın karısı Ebru‘yu vurma eylemi içinde kendisini bulmuştur. Barış her ne kadar Ebru’yu vurmasa da iş bir anda onun üzerine kalmıştır.

Teşkilat Hakkı Dayı karakteri, oğlunun bu işe karıştığını görünce her ne kadar inanmasa da ilk etap da bu gerçeği Uzay’a açıklamak durunda kalmıştır. Uzay hakkı dayının oğlu Barış’ın bu işi yaptığına inanmayıp, olayı araştırmaya başlamıştır. Kısaca 2021-2022 sezonunda Teşkilat dizisindeki Barış karakteri bu hikâye çerçevesinde karşımıza çıkmıştır.

Teşkilat Barış Kimdir

2021-2022 sezonunda Teşkilat dizsisindeki hakkı dayının oğlu Barış karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Ali Öner.

Teşkilat Barış Kim - Hakkı Dayının Oğlu

Mr Model of Turkey 2019 birincisi olan Ali Öner 1996 yılında dünyaya gelmiştir. 2021 yılı itibari ile 25 yaşındadır. Emrah Yıldızı Ajansına başlı olarka çalışmaktadır.

İlk defa kamera karşısına Mahrem dizisi ile geçen Aliş Öner 2021-2022 yılı itibari ile Teşkilat dizisi oyuncuları arasında dahil olmuştur. ü

Ali Öner’in Yer Aldığı Dizi ve Filmleri

  • Mahrem – 2021
  • Teşkilat (Barış) – 2021

Teşkilat Barış karakterine hayat veren Ali Öner, bu sezon sonuna kadar bu karaktere hayat vermesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu