Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Dizisi Ceren Kimdir? Serdar’ın Sevgilisi

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat dizisinde Ceren karakteri hakkında merak edilenler yazımızda sizleri bekliyor! Teşkilat Dizisi Ceren kim? Hangi oyuncu Teşkilat Ceren karakterini canlandırıyor? Teşkilat dizisi Serdar’ın sevgilisi ajan mı? Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

Tims&B yapımın Pazar akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinde Ceren, Serdar’ın sevgilisidir. Görünüşte sakin bir hayatı olduğu düşünülse de terör örgütü için çalışmaktadır. Serdar bu acı gerçeği öğrenir ve Ceren’in başındaki isimlerin kim olduğunu da öğrenmek için mücadele eder.

(Güncelleme 11/04/2021) Serdar Ceren’in kendisine ihanet ettiğini bildiği halde Ceren ve arkasında ki ismi yakalamak adına Serdar kendisinin istihbaratçı olduğunu, kendisi ile evlenmek istediğini söyleyip Ceren’i kandırmaya çalışırken, Ceren’in babası kirli işlerin başında ki isim olduğu ortaya çıktı.

(Güncelleme 28/03/2021) Teşkilat dizisi Ceren Alman İstihbaratının elamanıdır. Türk İstihbaratının gelecek vaad eder Serdar2ın yanına bilerek girmiş, SerdaR2ı kendisien aşık etmiştir. Lakin Serdar bir olay sırasında sevgilisi Ceren’in ajan olduğunu öğrenecek.

teskilat dizisi ceren resmi

Ceren Serdar’ın istihbaratçı olduğunu çok iyi bilmektedir ama Serdar bu gerçeği sevgisinden dolayı bir süre göremez. Serdar için zor bir süreç başlar ama Serdar’ın vatan aşkı gönül işlerinin önündedir.

=> Teşkilat Dizisi Serdar karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Öğrenmek için tıklayınız.

Teşkilat Dizisi Ceren Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Teşkilat dizisinde Ceren karakterine hayat veren güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu’dur. “Bir Aile Hikayesi” dizisinde Berk’in sevgilisi Nil karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 1988 doğumlu. Bale bölümü mezunu olan oyuncu Elite Model Look yarışmasında 3. oldu.

ezgi eyüboğlu resmi 2

2003 Miss Turkey yarışmasında 2. olan Eyüboğlu, bir taraftan eğitimine devam ederken diğer taraftan da modellik yaptı. 

“Yol Arkadaşım 2” adlı filmde rol alan oyuncu üç sezon “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol aldı. Melike Ahsen rolüyle dikkat çeken oyuncu “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Aybige karakterini de başarıyla yansıtmıştır. İki sezon rol aldığı “İntikam” dizisinin ardından “Ulan İstanbul” dizisinde Ada rolüne hayat vermiştir.

Ezgi Eyüboğlu; Teşkilat dizisi Serdar’ın sevgilisi Ceren istihbarat ajanıdır. Sedar’ın istihbarat ajanı olduğunu bilerek onunla sevgili olmaya çalışmış ve bunu da başarmıştır. Ajan karakterini şu ana kadar başarı ile canlandıran Ezgi Eyüpoğlu’nun TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisindeki Ceren karakteri ile kısa bir video alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu