Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Dizisi Ebru Kimdir? [Uzay’ın Eşi Gazeteci Ebru]

Teşkilat Dizisi Ebru karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Uzay’ın karısı Ebru’nun gerçek adı ne? Teşkilat dizisi Gazeteci Ebru rolünü hangi oyuncu oynuyor? İşte bu soruların cevaplarını haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Teşkilat dizisi Uzay‘ın eşi Ebru; Ulusal basında görevli gazetecidir. Uzay ile inişli çıkışlı aşk hayatında sonra evliği karar verse de evlendikten sonrada Uzayla çoğu zaman tartışmıştır. Uzay ile boşanma aşamasına geldiğinde Uzay Teşkilat dizisi Başkan‘ın önemli görev için yaşarken ölmeyi seçmesini isteyince, Uzay hiç düşünmeden kabul eder.

Teşkilat Ebru kimdir (Gazeteci Ebru)
Teşkilat Ebru

Ebru Eşinin sır dolu ölümünü araştırmak için gazetecilik yeteneğini kullanmaya başlar. Meta başkan Ebru’nun gizli kalması gereken operasyon bilgilerini açığa çıkartmaya çalıştığını fark edince, onu tatlı dille ikaz etse de inatçı gazetecilik yeteneğini kullanan Ebru ulusal basında Meta Başkan’ın planladığı uçak düşme olayının normal olmadığını haber yapar.

Uzay eşini ikaz etmek için maske takıp Ebru’nun yanına gittiğinde onun hamişle olduğunu öğrenince yıkılır. Zira bir daha oğluna dokunamayacak, kendisine baba diyemeyecek olmasından dolayı Ebru’nun hamile olması Uzay’ı oldukça etkiler. Ebru ise Teşkilat dizisi Ceren‘in tuzağına düşer. İçerik personel hakkında bilgi almak için Ceren bilerek gazeteci Ebru temas kurar.

Teşkilat Dizisi Ebru Kimdir

7 Mart 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında başlayan ve dizinini ilk bölümünden itibaren yer alan Uzay’ın eşi Ebru (Teşkilat dizisi Ebru) rolüne hayat veren oyuncunun gerçek adı Feray Darıcı.

Teşkilat dizisi Ebru (Uzay'ın Eşi)
Teşkilat dizisi Ebru

Feray Darıcı; 21 Kasım 1981 tarihinde Hatay ili İskenderun ilçesinde dünyaya gelmiştir. Tam ismi Lütfiye Feray Darıcı’dır. Darıcı, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır. Lisans eğitimin aldıktan sonra Konya Devlet Tiyatrosu’nda görev almıştır.

Sadece oyuncu değil sunuculuk da yapan başarılı isim TRT ekranlarında yakın zamanda yayınlanan “Memleketten Selam Var” isimli programda sunuculuk görevini üstlenmiştir.

Feray Darıcı’nın Dizileri (Rol Aldığı Diziler)

  • 2021 – Teşkilat
  • 2008 – Baba Ocağı
  • 2007 – Yeni Evli
  • 2005 – Beşinci Boyut
  • 2004 – Büyük Buluşma
  • 2000 – Bizim Evin Halleri

Feray Danacı Teşkilat Ebru rolüne sezon sonuna kadar hayat vermesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu