Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Dizisi Gürcan Kimdir [Teşkilat Dizisi Hacker]

Teşkilat Dizisi Gürcan karakteri 14 Mart 20201 tarihinde dizinin kadrosuna dahil oldu. Teşkilat Gürcan kim? Teşkilat dizisi Hacker karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Hepsi ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

14 Mart 2021 tarihine dizinin ikinci bölümü TRT 1 ekranlarında geldi. Dizinin ilk bölümünde siber uzmanı eksiliği defalarca konuşulsa da başkan hapiste yatan ve insanları dolandıran Gürcan’ın kadroya dahil olmasına engel olsa da ekipte acil olarka böyle bir pozisyonun doldurulması nedeniyle Teşkilat dizisi Zehra karakteri avukat gibi cezaevine Gürcan ile görüşmeye gitti.

Gürcan cezaevinde Bir milyon dolar dijital parayı dolandırdığı için cezaevinde ki suçlular Gürcan’ın çaldığı paralara ortak olmak için onu sıkıştırır. Lakin Hacker Gürcan paraların kağıt halinde olmadığını dijital olduğunu anlattığı sırada gardiyan Gürcan’ı görmek isteyen avukatın olduğunu söylemesi ile adamlardan kurtuldu.

=> Teşkilat Dizisi Başkan (Gürcan’ın Babası) karakteri hakkında ki bilgi almak için tıklayınız.

(Güncelleme 28/03/2021) Gürcan annesini kaybettikten sonra babasının ilgi ve alakasını beklese de babası devleti için çalıştığı için kendisini ihmal etmiştir. Hatta kripto parayı hackediği için bizzat babası tarafında cezaevine gönderilmiştir. Bu yüzden babasına karşı çok kızgındır.

Teşkilat Gürcan kimdir (Teşkilat hacker Resmi
Teşkilat Gürcan Resmi (Dizide Hacker olarak izleyeceğiz)

Teşkilat bilgisayar uzmanı karakteri ile diziye dahil olan Gürcan, Zehra ile görüşmesinde cezaevinden çıkmayı kabul etmesi halinde artık devlete çalışacağını söyler. Gürcan ise içeride şişlenmektense dışarıda devlete çalışmayı kabul eder.

Zehra sadece kendisinin gireceği lavaboya kalbini belli bir süre durduracağını ve yasal olarak öleceğini söyler. Gürcan da Zehra’nın dediklerini yaparak cezaevinden çıkar. Böylelikle Teşkilat dizisi Hacker karakteri takıma katılır.

Dizide Başkan olarak tanınan ve Teşkilat dizisi Mete karakterinin de oğludur. Başkan bizzat kendi oğlu olduğu için ilk başta Siber uzamanı başka kişilerde arasa da bu işi en iyi yapan kişinin oğlu olduğunu anlayınca ekibe katmaya karar vermiştir. 

=> Teşkilat Dizisi Oyuncuları ve Bilgileri için lütfen tıklayınız.

Teşkilat Dizisi Gürcan Kimdir

TRT 1 ekranlarında ikinci bölümü ile 14 Mart 2021 tarihinde Teşkilat dizisi Gürcan karakteri ile dahil olan oyuncunun gerçek adı Ahmet Uğur Say.

Teşkilat dizisi Gürcan kimdir (Ahmet Uğur Say) Resmi
Teşkilat dizisi Gürcan Resmi

Ahmet Uğur Say; 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Yeni Türk Edebiyatı Bölümü tamamladıktan sonra Tiyatro Bölümünde Yüksek Lisansı eğitimine devam etmektedir.

Ahmet Uğur Say’ın Dizileri (Teşkilat Hacker – Gürcan)

  • 2017-2018 Vatanım Sensin
  • 2016 Kurtlar Vadisi
  • 2016 Göç Zamanı
  • 2015 Komedi Türkiye

Ahmet Uğur Say ART İstanbul Menajerlik oyuncusudur. Teşkilat dizisi Gürcan karakterini sezon sonuna kadar devam ettirmesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu