Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Dizisi Hulki Kimdir [Söz Dizisinin Yarbay Erdem’i]

Teşkilat Dizisi Hulki karakterini canlandıran oyuncu daha önce Söz dizisinde Yarbay Erdem karakteri ile milyonların sevgisini kazanmıştı. Şimdi Teşkilat Hulki karakteri le sevenleri ile buluşacak olan oyuncu ve bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Tims&B yapım tarafına yapımı üstlenilen TRT 1 ekranlarında 7 Mart 2021 pazar günü başlayan dizi daha ilk bölümde milyonların sevgisi ve beğenisi kazanmayı başardı. eklentilerin üzerinde aldığı reyting ile dikkatleri üzerine çeken Teşkilat dizisinde Mit personelin zorlu yaşamını konu alıyor.

(Güncelleme 28/03/2021) Silahlara karşı oldukça meraklı olan Hulki keskin nişancı olduğu kadar yakın savunma konusunda oldukça yetenekli biridir. Düşmanlar Hulki’nin cüssesi karşısında oldukça korkmaktadır. Hayatta annesi ve babası var. Babası kalk hastası. Hulki’nin öldüğünü duyunca kalp krizi geçirdi. Başkan bey hastane de tüm ihtiyaçlarını bizzat karşılamıştır.

=> Teşkilat Dizisi Mete daha doğrusu Başkan bey hakkında merak edilen bilgileri öğrenmek için tıklayınız.

Ülkemize gelen saldırıları canı pahasına, yeri geldiğinde ailelerini dahi geride bırakacak şekilde fedakarca davranan isimsiz kahramanların hikayesini konu alıyor. Böylesine önemli bir konu ile TRT 1 ekranlarında yayınlana dizi de aksiyon sahnelerin yanı sıra %100 yerli üretim savunma silahlarında tanıtıldığı harika bir filim olarak ilk bölümde Türk halkında tam not almayı başardı.

Teşkilat Hulki kimdir - Nihat Altınkaya Resmi

Dizide birbirinden ilgin karakterlerin yer alması ve bu karakterlerin aynı amaç için bir araya gelmesi dikkatlerden kaçmazken dizide Hulki karakteri için artı bir parantez açmak gerekiyor. Ankara sokaklarında ticari taksi şoförü olarak kendisin kamufle etse de bir çok yer girmeyi ve suçluların resimlerini çekmeyi başaran, aynı zamanda çok iyi silah kullanan Teşkilat dizisi Hulki karakteri daha ilk dakikadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

=> Teşkilat Dizisi Uzay Kim öğrenmek için tıklayınız.

Teşkilat Dizisi Hulki Kimdir

Daha önce Star TV ekranlarında yayınlanan Söz dizisinde Erdem Yarbay karakterini canlandıran başarılı isim Nihat Altınkaya Teşkilat Hulki karakterini 7 Mart 2021 tarihinden itibaren canlandıracak. En son Elimi Bırakma dizisinde Damla’nın babası Barış rolünü başarı ile canlandırmıştır.

Nihat Altınkaya’nın popüler olmasında Söz dizisinin aynı bir önemi var. Zira dizide canlandırdığı vatansever Erdem Yarbay karakteri oldukça sevilmişti. Bu sayede popüler bir oyuncu haline gelen Altınkaya; 28 Eylül 1979 yılında Karabük ilinde hayata gözlerini açmıştır. Nihat Altınkaya şu an 42 yaşındadır.

Teşkilat Dizisi Hulki kimdir - Nihat Altınkaya Resmi

İlk defa kamera karşısında 2003 yılında “Kurtlar Vadisi” isimli dizide karşımıza çıkan başarılı oyuncu, 2006 yılında “Birnbir Gece” isimli dizide canlandırdığı önemli bir karakter ile dikkatleri üzerine toplamıştır.

İlk defa sinema ile tanışması ise 2009 yılında “En Mutlu Olduğum Yer” isimli sinema filminde canlandırdığı karakter ile beyaz perde ile tanışma fırsatı bulmuştur. 2008 yılında “Dudaktan Kalbe” dizisinde canlandırdığı “Umut” karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Nihat Altınkaya 2014 yılında “Kara Para Aşk” dizilerinde canlandırdı karakter ile tam not almayı başarmıştır.

Nihat Altınkaya’nın Dizileri (Teşkilat Dizisi Hulki)

 • 2021 – Teşkilat (Hulki)
 • 2019 – Elimi Bırakma (Barış Yaman)
 • 2017 – Söz (Yarbay Erdem Kaçmaz)
 • 2016 – Yüksek Sosyete (Avukat Levent Karatay)
 • 2015 – Kara Ekmek (Aslan)
 • 2015 – Medcezir (Kaan Mavideniz)
 • 2014 – Kara Para Aşk (Serhat)
 • 2013 – Karadayı (Sinan Koca)
 • 2013 – Tozlu Yollar (Fikret)
 • 2010 – Unutulmaz (Aras)
 • 2009 – Kahramanlar (İtfaiyeci Mete)
 • 2009 – Yaprak Dökümü (Levent Tuncel)
 • 2009 – Dudaktan Kalbe (Umut Altuğ)
 • 2007 – Kurtlar Vadisi Pusu (Memati’nin adamı)
 • 2007 – Menekşe ile Halil (Semih)
 • 2006 – Binbir Gece (Fuat)

Nihat Altınkaya Teşkilat Dizisi Hulki karakterini sezon sonuna kadar canlandırmaya devam edecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu