Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Dizisi Leyal Kimdir? [Azra Bölek] Fadi’nin Kız Arkadaşı

Teşkilat Leyal Karakterini Canlandıran Oyuncu Belli Oldu!

Teşkilat Dizisi Leyal kimdir? Daha önce hangi dizi ve filimler de rol aldı? Teşkilat Leyal karakteri ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeye başaran oyuncu ve bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

7 Mart 2021 tarihinde başlayan Teşkilat dizisinde yer alan oyuncuları siz değerli okurlarımıza tek tek tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Teşkilat Fadi’nin Kız Arkadaşı rolü ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Leyal karakteri ve bu karaktere hayat veren oyuncunun bilgilerini sizler için hazırladık.

Geçtiğimiz bölümde Teşkilat dizisi Fadi‘nin kız arkadaşı Serdar ve arkadaşları tarafında ülke dışına çıkmadan kıskıvrak yakalanmış, Fadi de bunun üzerine Hulki’yi teslim etmek zorunda kalmıştı.

Türk istihbaratı görevlisi olarak Serdar bizzat Leyal’i sorgulayıp Fadi2in bu zaman kadar öldürdüğü kız arkadaşlarının listesini verip, hepsinin tek ölüm nedeni Fadi2nin şüphelenmesi olduğunu söyler söylemez Türk istihbaratı Leyal’i serbest bırakır.

Fadi de Leyal’in sorguda konuştuğunu, hatta bu sebeple sorgusuz sualsiz onu serbest bıraktıklarını düşünerek Leyal2i kendisinden uzaklaştırmaya çalışacak. İlerleyen bölümler de Fadi, Leyal’i öldürmek isteyecek. Leyal da bu saatten sonra Türk istihbaratının elemanı olarak çalışması bekleniyor.

Teşkilat Dizisi Leyal Kim

Hem oyuncu hem de dansçı kimliğiyle dikkatleri üzerine çeken Azra Bölek Devlet Tiyatrosu oyuncusu sanatçısıdır. Halk Dansları Topluluğu’nda yer alan Aza Cengiz Kaçan’ın seslendirdiği “Kışa Döndü Mevsimler” adlı şarkının klipinde rol alması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Teşkilat dizisi Leyal (Azra Bölek) Resmi
Teşkilat dizisi Leyal (Azra Bölek)

Halen aktif olarka dans eden ve profesyonel dansçı olan Bölek, hem dansı ile hem de oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Azra Bölek Kimdir

Azra Bölek kimdir - Teşkilat Leyal
Azra Bölek kimdir – Teşkilat Leyal Resmi

İlk defa kamera karşısında her ne kadar “Kışa Döndü Mevsimler” isimli kliple geçiriyor olsa da oyunculuk anlamında ilk dizisi Teşkilat dizisi olmuştur. Teşkilat dizisi de Fadi’nin sağ kolu aynı zamanda sevgisi rolünü canlandırmaktadır.

Azra Bölek Instagram Adresi

“azrabolek” adıyla instagram hesabı bulunmaktadır.

Azra Bölek Dizileri ve Filmleri

Teşkilat (Leyal) – 2021
2019 Kışa Döngü Mevsimler (Klip)

Azra Bölek Teşkilat dizisi Layal karakteri ile ilgili video;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu