Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Dizisi Macide Kimdir? [Hilal Anay]

Teşkilat Macide Karakterine Hayat Veren Oyuncu Netleşti!

Teşkilat Dizisi Macide karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Teşkilat Macide karakterini canlandıran ve daha önce Yemin dizisinde Gülsüm karakterini canlandıran oyuncu ve bilgilerini bu yazımızda sizler için hazırladık.

İlk defa 7 Mart 2021 tarihinde TYRT 1 ekranlarında başlayan Teşkilat dizsinde yer alan tüm oyuncuları tek tek tanıtmaya kaldığımız yer den devam ediyoruz. Geçtiğimiz bölümde 11 Nisan 2021 tarihinde istihbarat teşkilatının personeli olan ve bomba uzmanı Macide rolüne hayat veren oyuncu sosyal medya da oldukça merak edildi.

Geçtiğimiz bölümde Teşkilat dizisi Zayed Fadi‘nin kurduğu tuzağı yok etmek için teşkilat çalışanlarına bomba tanıtan en son Yemin dizisinde rol alan Hilal Ana ve bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

Teşkilat Dizisi Macide Kim

7 Mart 2021 tarihinde başlayan dizinin henüz ilk bölümünde kadroya dahil Teşkilat Macide karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hilal Anay’dır. En son Yemin dizisinde Reyyan’ın kız kardeşi Gülsüm karakterini canlandırmıştır.

Teşkilat dizisi Macide (Hilal Anay) Resmi
Teşkilat dizisi Macide (Hilal Anay)

2019 yılında Madrid isimli sinema filminde rol alması ile oyunculuk kariyerine adım atan Hilal, yine 2019 yılında yemin dizisinde Gülsüm karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Hilal Anay Kimdir

30 Haziran 2000 yılında Dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Hilal Tunay Menajerlik oyuncusudur. İlk defa kamera karşısında 2019 yılında sinema filmi olan “Madrid” sinema filminde rol almıştır.

Hilal Anay kimdir- Teşkilat Macide
Hilal Anay Resmi

2019 yılında Yemin dizisinde Reyyan’ın kardeşi Gülsüm rolünü başarı işle canlandırmış, bir anda dikkatleri üzerine toplamı başarmıştır. Kısa zaman içinde oyuncu olan Hilal Anay 2020 yılında “Gerçekten Uğradım Sandım” filminin kadrosunda yer almıştır.

Hilal Anay’in Dizi ve Filmleri (Teşkilat Macide)

  • 2020 – Teşkilat
  • 2020 – Gerçekten Uğradım Sandım (Sinema Filmi)
  • 2019 – Yemin (TV dizisi)
  • 2019 – Madrid (Sinema Filmi)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu