Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Dizisi Pınar Kimdir? Tam Bir Kılık Değiştirme Ustası

Teşkilat Dizisi Pınar kimdir, Teşkilat Dizisi Pınar gerçek adı nedir, Teşkilat Dizisi Pınar hangi dizide oynadı, Teşkilat Dizisi Pınar yaşı yazımızda sizlerle!

Teşkilat dizsinde Pınar çok iyi kılık değiştiren ve kısa süre de ortama ayak uydurabilen özellikleri sayesinde teşkilatın en göze ajanlarından biridir. Mete yani başkan bey Pınar’ın bu başarısının farkında olduğu için kendi ekibine dahil etmiştir. Hiç aşık olmadığı gibi geride sadece köpeğini bırakmıştır.  Ekip de en yakın dostu Zehra ve Hakkı baba olmuştur.

=> Teşkilat Dizisi Zehra karakterini hangi oyuncu canlandırdığını öğrenmek için tıklayınız.

Teşkilat Dizisi Pınar Karakteri Kim?

Pınar, Teşkilat’ın kılık değiştirme ustası. Dakikalar içinde bambaşka birine dönüşen Pınar, ekipteki en önemli isimlerden biridir. Bu görev için Başkan, Paris’e gidip Pınar ile konuşmuştur.teskilat dizisi pinar resmi

Köpeğine çok düşkün olan Pınar, onu ev arkadaşına emanet edip görev için yola çıkmıştır. Öldü gösterilmesinin ardından zor bir süreç de başlamıştır Pınar ve ekipteki herkes için.

Teşkilat Dizisi Pınar Gerçek Adı Yaşı Dizileri

1993 doğumlu olan güzel oyuncu son olarak “Çatı Katı Aşk” dizisinde rol almıştır. Hacettepe Üniversitesi Bale Bölümünde eğitim alan oyuncu menajeriyle tanışmasının ardından oyunculuğa adım atmıştır.

ezgi senler resmi

Oyunculuk konusunda eğitim almayı düşünen oyuncu bir taraftan bale ile uğraşırken diğer taraftan da oyunculuk konusunda kendisini yetiştirmeyi planlamış.

Başkentte dünyaya gözlerini açan oyuncu henüz 3 yaşında ile tanışmış ve 12 yaşında konservatuvarda bu konuda eğitim almaya başlamıştır.ezgi senler kimdir resmi

Evin tek çocuğu olan Şenler, 16 yaşında iken bale konusunda eğitim bile vermiş. Oyuncu bu konuda adını duyurmuştur mesela dokuz yaşında Ankara Devlet Opera ve Balesi’ne giren isimlerden.

Yetenekli olan oyuncu bu anlamda olduğu kadar oyunculuk konusunda da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve “Bodrum Masalı” adlı dizide adından söz ettirmiştir.

Bu dizide Aslı karakterine hayat vermiş olan güzel oyuncu son olarak geçtiğimiz yaz Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Nefes Nefese” dizisinde Mercan karakteriyle de büyük beğeni almayı başarmıştır.  “Canevim” dizisinde Müjgan karakterine hayat vermiş olan oyuncu, son olarak “Çatı Katı Aşk” dizisinde Ayşen rolüne hayat vermiştir. 

Teşkilat Pınar Dizileri

  • Çatı Katı Aşk (Ayşen)
  • Canevim (Mügan)
  • Nefes Nefese (Mercan)
  • Bodrum Masalı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu