Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Köroğlu Kimdir? [Halit Başkan’ın Adamı]

Teşkilat Köroğlu Kimdir? Hangi oyuncu Teşkilat dizisi Köroğlu karakterini canlandırıyor? Köroğlu karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu en son hangi projede yer aldı? İşte bu soruların cevaplarını bu yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Teşkilat dizisi ikinci sezonuna 26 Eylül 2021 tarihînde başlarken diziye birbirinden değerli ve bir o kadar tecrübeli isimler katıldı. Bunlar sırası ile

=> Teşkilat Yıldırım kim Hakkında bilgi almak için tıklayınız

=> Teşkilat Halit Başkan kim Hakkında bilgi almak için tıklayınız

=> Teşkilat Tövbekar kim Hakkında bilgi almak için tıklayınız

=> Teşkilat Roza kim Hakkında bilgi almak için tıklayınız

Teşkilat Dizisi Köroğlu Kimdir - Mustafa Alçılan Resmi
Teşkilat Dizisi Köroğlu Kimdir – Mustafa Açılan

Bu isimler arasına Teşkilat dizisinin ikinci sezonunda Köroğlu karakteri dahil oldu. Köroğlu sevdiği kızı başkasına kaptırdığı için her akşam pavyona gidip sevdiğini hatırlatan türküyü söyletip kendisini avutmaktadır. Başkan ile yolları kesişen ve kendince kabadayı olan Köroğlu Türk devleti için çalışan muhbir olacak.

Teşkilat Köroğlu Kimdir?

Teşkilat dizisinde Köroğlu karakterine hayat veren yakışıklı oyuncunun gerçek adı Mustafa Açılan‘dır.22 Şubat 1987 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Kahraman Özden oyunculuk ajansına bağlı olarka çalışan yakışıklı oyuncu 34 yaşındadır.

Teşkilat Köroğlu Kimdir - Mustafa Alçılan Resmi
Teşkilat Köroğlu Kimdir – Mustafa Açılan

“14 yaşına kadar yetimhanede büyümüştür. Yetimhaneden kaçıp cinayet işlemesi ile suç dünyası ile tanışmıştır. Defalarca cezaevine girip, defalarca cinayet işlemiştir.”

Mustafa Açılan Kimdir

22 Şubat 1987 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu 34 yaşındadır. Ahmet Yesevi Uluslararası Türk Kazak Üniversitesi Rusça İşletme Yüksek Lisans eğitimi almıştır. Bunun dışında Akademi 35 Buçuk Sanat Okulun da oyunculuk üzerine eğitim almış ve kendisini geliştirmiştir. Son olarak Meltem Cumbul İle Eric Morris Sistemi Oyunculuk Eğitimi almıştır.

Mustafa Alçılan Kimdir - Teşkilat Köroğlu
Mustafa Açılan Kimdir – Teşkilat Köroğlu Resmi

İlk defa kamera karşısında 2016 yılında Kanıt dizisinde Abdullah karakterine hayat ermesi ile başlamıştır. 2018 yılında “Babamın günahları” isimli dizi ile kendisini gösteren yakışıklı oyuncu en son 2021 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Akıncı dizisinde “Veli Çelik” karakterini canlandırmıştır.

Mustafa Açılan’ın Dizileri

  • 2021 / Teşkilat / TRT / Burak Arlıer
  • 2021 / Akıncı / Atv / Veli Çelik
  • 2020 / Maria İle Mustafa / Atv / Faruk Teber
  • 2019 / Çocuk / Star TV / Serkan Birinci
  • 2018 / Bir Zamanlar Çukurova / Atv / Faruk Teber- Murat Saraçoğlu
  • 2018 / Babamın Günahları / Star TV / Abdullah Oğuz
  • 2016 / Kanıt Ateş Üstünde / Kanal D / Abdullah Oğuz

Mustafa Açılan’ın Filmleri

  • 2019 / Karanlık / Emrah Sendur
  • 2018 / Vecihi Hürkuş : Göklerdeki; Kahraman / Kudret Sabancı

Teşkilat Köroğlu olarak Yıldırım ile ilk teması kuracak olan yakışıklı oyuncunun canlandıracağı rol şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu