Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Rainer Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Teşkilat’a sürpriz konuk! Teşkilat Rainer kimdir, Teşkilat Rainer gerçek adı nedir, hangi dizide oynamıştı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Metin Akusta gibi oyuncuların kadrosunu süslediği Teşkilat dizisi geçtiğimiz Pazar günü başladı. Diziye Rainer adında bir isim de dahi oldu. İşte Teşkilat Rainer rolüne hayat verecek oyuncu!

Teşkilat dizisinde Rainer karakterine hayat veren Burak Sarımola 4 Nisan 2021 tarihinde ekrana gelen 5. bölümde Said Fadi karakteri tarafında öldürülmesi sonucu diziden ayrılmıştır. 

=> Teşkilat Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Bilgileri için lütfen tıklayınız.

Teşkilat Rainer Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Burak Sarımola Teşkilat dizisinde Rainer karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Kuruluş Osman” dizisinde Andreas karakterine hayat veren oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.teskilat rainer resmi

Mayıs 1979 tarihinde ülkemizin en kalabalık şehri İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, yaşadığı şehrin avantajlarını da kullanmayı bilmiş ve Lale Oraloğlu ve BKM Atölye’de Sahne Sanatları ve Diksiyon konusunda eğitim almıştır. kurulus osman burak sarimola resmiBoğa burcu olan yakışıklı oyuncu, son olarak Show Tv ekranlarının sevilen askeri dizisi “Nöbet” dizisinde Vedat karakterine hayat vermiştir. Çılgın Bediş, Aynalı Tahir, Küçük Besleme gibi dizilerde rol alan oyuncu sinema sektöründe de adını duyurmuştur. Allahım Sen Bilirsin bilirsin filmi başarı hikayesindeki ilk filmidir.

2002 yılında dönemin en sevilen dizilerinden olan Gülbeyaz dizisinde Hami’ya hayat veren Sarımola, Emret Komutanım, Son Ders Aşk ve Üniversite, Papatyam, Ammar: Cin Tarikatı, Azazil: Düğüm, Arka Sokaklar gibi yapımlarda rol almıştır. “Savaşçı” Temo karakterine hayat vermiştir. Son olarak ise Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Nöbet” dizisinde Çorumlu Başçavuş Vedat karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu