Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Roza Kimdir [Teşkilat Dizisi Yıldırım’ın Kızı Roza]

Teşkilat Roza Kimdir? Hangi oyuncu Teşkilat dizisi Roza karakterine hayat veriyor? Teşkilat Dizisi Yıldırım’ın Kızı Roza karakterine hayat veren tescilli güzel kim? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

26 Eylül 2021 tarihinde İkinci sezonuna merhaba diyen TRT1’in popüler dizisine bu sezon önemli oyuncular dahil oldu. Bunlar sorasıyla;

=> Teşkilat Yıldırım kim Hakkında bilgi almak için tıklayınız

=> Teşkilat Halit Başkan kim Hakkında bilgi almak için tıklayınız

=> Teşkilat Tövbekar kim Hakkında bilgi almak için tıklayınız

Yukarı da yer alan oyuncular Teşkilat dizisine ikinci sezon dahil olan isimler arasındadır. Bunlar arasında bir de Teşkilat Dizisi Yıldırım’ın Kızı Roza karakteri dahil oldu. Roza; babasının yaptığı hainliklerden habersiz olan ve dünyaya babası gibi değil, insancıl bakan Roza ilerleyen dönem de Serdar ile yakınlık kurması bekleniyor.

Teşkilat Roza Kimdir

Teşkilat Roza kimdir - Lara Dolmaç
Teşkilat Roza – Lara Dolmaç

26 Eylül 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında başlayan Teşkilat dizinin ikinci sezonunda Yıldırım’ın kızı Roza karakteri olarak kadroya dahil olan güzel oyuncunun gerçek adı Lara Domaç’dır. Tescilli güzel olan Lara Domaç,  en son 2021 Hayallerim Aşkım ve Ailem dizinde rol almıştır.

Lara Dolmaç Kimdir

Teşkilat dizisine Roza karakteri ile dahil olan Lara Dolmaz 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk defa kamera karşısında 2013 yılında “20 Dakika” isimli film ile gelen Dolmaç, 2019 yılında Sinema Güzeli Yarışması’nda Türkiye 3. olmuştur.

Teşkilat Dizisi Roza kimdir - Lara Dolmaç
Teşkilat Dizisi Roza – Lara Dolmaç

Güzellik yarışmasında güzelliğini adeta tescilleyen Lara Dolmaç Tümay Özokur Akademi’de oyunculuk eğitimi almıştır.

Lara Domaç’ın Yer Aldığı Dizileri ve Filmleri

  • 20 Dakika – 2013
  • Bir Yeraltı Sit-Com’u – 2021
  • Hayallerim Aşkım ve Ailem – 2021
  • Teşkilat (Roza) – 2021

Teşkilat Roza karakteri ile dikkatleri bir anda üzerine çeken Lara Dolmaç bu sezon sonuna kadar dizinin kadrosunda yer alması bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu