Oyuncu Kadrosu

Teşkilat Yıldırım Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Teşkilat Yıldırım kimdir, Teşkilat Yıldırım gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, en son hangi dizide oynadı sorularının ve daha fazlasının yanıtları yazımızda sizlerle!

TRT 1 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Teşkilat dizisi ikinci sezonda bomba bir kadroyla geliyor. Diziye yeni gelen karakterlerle hikaye daha da renkleniyor. Yıldırım karakteri ikinci sezonun en çok ismini duyacağımız isimlerinden biri olacak. Bakın Teşkilat Yıldırım rolüyle ekranlara gelecek olan o isim kim olacak!

Teşkilat Yıldırım Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Teşkilat dizisinde Yıldırım karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı Gürkan Uygun. “Kurtlar Vadisi” dizisindeki Memati Baş karakteri ile popüler olmuştur. Gürkan Uygun verdiği bir röportajda sokakta halen Memattı olarak çağrıldığını dile getirmiştir.teskilat yildirim resmi

“Payitaht Abdülhamid” isimli dizide Halil Halit karakterini canlandıran Gürkan Uyguın; 27 Mayıs 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kocaeli’nde dünyaya gelen Gürkan Uygun şu an 47 yaşındadır. İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur.gurkan uygun resmi

1994 yılında “Kaygısızlar” dizisinde canlandırdığı karakter ile sektöre ilk adımını atmıştır. 1995 yılında “Çiçek Taksi” isimli dizide “Hıdır” karakterine can vermiştir. Kurtlar Vadisi dizisinde mafya babası Memati karakteri ile yıldızı parlamıştır. “Payitaht” dizisindeki Halil Halid karakteri ile yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu son olarak “uyanış Büyük Selçuklu” dizisinde Hasan Sabbah karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu