Yarışma Programları

The Taste Türkiye Muhittin Fidan Kimdir? The Taste Birincisi

15 Temmuz 2019 Çarşamba günü Fox TV ekranlarında başlayan Belçika Almanya Rusya gibi bir çok ülkede reyting rekorları kıran yarışma program da yarışmacı olarak yarışında The Taste Türkiye yarışmacısı Muhittin Fidan Kim olduğunu sizlere tanıtacağız. Muhittin Fidan - Şef Tintin

ilk defa Fox TV ekranlarında başladı. İlk olması sebebi ile yarışmacılar ve konsept olarak anlaşılmasında yarışmacıların samimi atışmalarının büyük payı olduğunu ve programın tanıtılmasında çok büyük katkısının olduğunu söyleyebilirim. İlk yarışmada ilk dokunulmazlığı kazanan Ali Ronay’ın takımında olan ve söylemleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Muhittin Fidan kim olduğunu hemen alt kısımda açıkladı.

Muhittin Fidan Kim? (Biyografisi)

15 Temmuz Çarşamba günü ilk bölümde yaptığı yemek ile Şeflerin tamamın dikkatini çeken ve her şef kendi ekibine dahil etmek isterken sosyal medya da diğer şeflerden daha aktif olması nedeni ile Muhittin Fidan Ali Ronay’ın takımında dahil odlu.

İlk günden itibaren kalitesini ortaya koyan Muhittin, iki hafta üst üste şef koruması alan ama bunun yanında elene potasına da zaman zaman düşen fenomen yarışmacı Muhittin, ilk gün kendisine arkadaş çevresinde Tin-tin Şef olarak hitap edildiğini, burada da tin-tin şefin gücünü göstermeye geldiğini açıklamıştı.29 Temmuz The Taste Türkiye Sezon Finali Muhittin Fidan Resmi

Muhitin Fidan; 1989 doğumlu ve yemek yapmayı hayat felsefesi olarak adlandıran, işi olarak değil sevdiği için yemek yapan Muhittin, bu işin lisans düzeyinde eğitimini aşçılık üzerine almıştır. Halen aktif alarak çalışan fenomen oyuncu, The Taste Türkiye Sezon finali için Eren Babataş ile birlikte final de kamayı başardı. Ancak Muhittin’in finale kalmasından çok, emin adımlarla ilerlemesi ve ilk geldiği günden itibaren final de olacağını söylemesi ile kimsinin nefretini, kiminin de takdirini kazandı. 

Muhittin fidan henüz 30 yaşında olmasına rağmen The Taste birincisi olması ile Fox grubunun kanallarından birinde kendi yemek programı olacak. Aynı zamanda para ödülünün de sahibi olan genç yarışmacı bu yaşında tanınan bir şef haline geldi. Elinin lezzetini tüm Türkiye’ye kanıtlayan aşçı Muhittin’e namı değer Tintin’e bundan sonraki hayatında başarılar dileriz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu