Haberler

Tilburg Üniversitesi’nin Üç Ülkede Yaptığı Araştırmaya Göre Hangi iki Renk Tonunun Yoğun Kullanıldığı Soyut Resimler Müzayedelerde Daha Yüksek Fiyat Teklifi Almaktadır?

ATV’nin sevilen yarışma programında 6 Nisan Cumartesi yine çıkan soruları ve doğal olarak cevaplarını çok merak ediyoruz. Aslında evde sakin bir şekilde doğru cevaplarını bulabilsek de ışık ve kameraların karşısında olanlar için bu sorular hiç de kolay olmadığını söylemem gerek. 6 Nisan 2019 Cumartesi günü geçtiğimiz hafta en yüksek soru olan 125.000 TL değerinde soruyu görmüştük. Bu haftada böyle bir soru görebilecek miyiz diye ekran başına kilitlendik desek yeridir. Bu yazımızda ise 60.000 TL değerindeki soru olan Tilburg Üniversitesi’nin Üç Ülkede Yaptığı Araştırmaya Göre Hangi iki Renk Tonunun Yoğun Kullanıldığı Soyut Resimler Müzayedelerde Daha Yüksek Fiyat Teklifi Almaktadır?? cevaplayacağız.  

6 Nisan 2019 Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL Değerindeki Soru Ve Cevabı

Tilburg Üniversitesi’nin Üç Ülkede Yaptığı Araştırmaya Göre Hangi iki Renk Tonunun Yoğun Kullanıldığı Soyut Resimler Müzayedelerde Daha Yüksek Fiyat Teklifi Almaktadır??

  • a) Siyah Ve Beyaz
  • b) Mavi Ve Kırmızı
  • c) Sarı Ve Mavi
  • d) Sarı Ve Kırmızı

Cevap: B

Kim Milyoner olmak ister 6 Nisan Cumartesi Yarışmacısı

Yarışmacı: Burcu Uslu; Avcukat İzmir’den yarışmaya katılıyor İstanbul Hukuk Fakültesi mezunu. Almanya da Yüksek Lisans yapmış. 6 aylık evli. Eşi İtfaiye de memur.

Cumartesi günlerinin vaz geçilmez yarışma programı olmaya devam ediyor. Son zamanlarda sosyal medya da ailecek izlenebilecek dizilerin sayısının azaldığı yönünde oldukça faza eleştiriler gelmekte. Tam da böyle düşünen aileler için genel kültürümüzü artıracak cinsten harika bir seçim olduğunu söylemek istiyorum.

Kim Milyoner Olmak İster 6 Nisan Cumartesi Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu