Haberler

Tolga Sarıtaş’ın Yeni Dizisi Ne? Tolga Sarıtaş Hangi Dizide Oynayacak?

Yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın yeni dizisi sevenleri tarafından oldukça merek ediliyordu. Yakın zamanda yani 27 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelen Söz dizisinin 2 sezonun sonunda dizinin final yapması ile birlikte boşa çıkan yakışıklı ve bir o kadar yetenekli oyuncu, Tolga Sarıtaş hangi dizide oynayacak? Detaylar haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Çukur dizisi Çivi karakteri için Tolga Sarıtaş’ın adı geçmekte detaylar için tıklayınız..Tolga Sarıştay'ın Yeni Dizisinden İlk Görüntü

Güneş’in kızları isimli dizide aldığı rol ile oldukça popüler bir oyuncu haline gelen Tolga, yaklaşık olarak 2 yıldır söz dizisinde, severek izlemekteydik. Lakin, söz dizisinin beklenmedik final yapması ile Tolga’nın da yeni dizisi fanları tarafından merak edilmeye ve bir çok dizi ile yakıştırmaya başladılar bile. Hatta Çukur dizisine gireceğini yazanlar bile olduğunu görünce, gülmekten kendimi alamadım.

Tolga Sarıtaş Hangi Dizide Başrol Oynayacak?

Tolga Sarıtaş’ın yeni projesi Q3 medyanın yapacağı romantik bir dizide baş rol olarak yer alacağı, karşısında ise bir kaç bayan baş rol olarak Hande Erçel ile Aslı Enver’in isimleri geçtiği yönünde bir çok haber dolaşmakta. Lakin, kesinleşen bir oyuncu olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Ancak şunu da belirtmem gerekir ki “Güneşin Kızları” isimli dizide Ali karakterine hayat veren Tolga ile yine aynı dizide Selin karakterine hayat veren Hande Erçel ile oynadığı sahneler, sosyal mecrada çok konuşuldu ve birbirine en çok yakıştırılan isimlerden olmuşlardı.

Şu an için Hande Erçel cephesinden konuya ilişkin zaten bir açıklama beklemiyoruz. Henüz, fısıltı haberlerin de Tolga Sarıtaş’ın yeni dizisi için Q3 medya ile el sıkıştığı haberi dolaşmakta. Yakında detaylar geldikçe, bende bu konuda sizleri daha yakından bilgilendirmeye devam edeceğim. 

Bu arada aksiyon ağırlıklı söz dizisindeki gibi vurdulu veya kırdılı değil de daha çok duygusal Tolga’yı izleyeceğimizi düşünüyorum. Tabi bazı bilgiler de var. Lakin, hiç biri kesin diyemiyoruz. Ancak, duygusal bir karakteri harika oynadığını daha önceki dizilerinden gözlemlemiştir. Bu yazının altına Tolga’nın dizideki partneri kimin olmasını istediğinizi yazabilirsiniz. 

Tolga Sarştay Kimdi Bir Hatırlayalım!

30 Mayıs 1991 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu, şu an 28 yaşındadır. İkizler burçlu olan oyuncu, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Coğrafya bölümünü dışarıdan okuyarak tamamlamıştır. Aslen Sivaslı olan Tolga, Esenyurt Belediyesinin tiyatro sahnesinde oyunculuğa adım attı.Tolga Sarıştay Resmi 2

Kendisini tiyatro sahnelerinde geliştiren oyuncu, ilk defa kamera karşısına 2010 yılında “Öyle Geçer Zaman ki” isimli dizide oynadığı rol ile ekranlarda gözükmeye başladı. Lakin, ülke çapında tanınan bir oyuncu olması, 2013 yılında dönemin en önemli dizilerinden olan “Muhteşem Yüzyıl” isimli dizide Şehzade Cihangir karakteri ile tanınmış, Güneşin kızları isimli dizide ise oldukça popüler bir oyuncu haline gelmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu