Oyuncu Kadrosu

Tövbeler Olsun Aylin Kimdir? Buğra&Aylin Aşkı

Tövbeler Olsun dizisinde Osman’ın kızı olan Aylin karakterine bakın hangi “Kırgın Çiçekler” oyuncusu hayat veriyor. İşte Tövbeler Olsun Aylin Kimdir sorusunun yanıtı!

Milim Sanat imzalı TRt 1 dizisi Tövbeler Olsun dizisinde Erkan Can’ın canlandırdığı Osman karakterinin kızı olan Aylin, babasının geçmişte neler yaşadığını bilmediği Namzet Horanta’nın oğlu Buğra’ya gönlünü kaptırır.tovbeler olsun aylin kimdir resmi

Buğra ile Aylin aşkı ikinin düşmanlıklarını bitirmeye yetecek mi yoksa işler sarpa mı saracak hep birlikte izleyip göreceğimiz Tövbeler Olsun dizisinde Aylin rolüyle ekranlara gelen oyuncu bakın kim!

Tövbeler Olsun Aylin Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Naz Çağla Irmak Tövbeler Olsun Aylin rolüyle ekranlara gelecek. Dizide Sercan Badur ile partner olan Naz Çağla Irmak, 31 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur.naz cagla irmak resmi

Pera Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur.  “Bizim Evin Halleri” dizisiyle sektöre adım atmış olan oyuncunun annesi de oyuncudur. (Hülya Gülşen Irmak)

“Kırgın Çiçekler” dizisiyle herkesçe tanınan Naz Çağla Irmak, dizide Kader adlı bir genç kıza hayat vermiştir. 2019 yılında “Çakallarla Dans 5” filminde Leyla karakterine hayat veren Naz Çağla Irmak yeni sezonda TRT 1 dizilerinden olan “Tövbeler Olsun” dizisinde rol alacak. Oyuncu dizide Aylin karakterine hayat verecek.

Naz Çağla Irmak Dizileri ve Filmleri (Tövbeler Olsun Aylin)

  • Tövbeler Olsun (Aylin) – 2020
  • Amacı Olmayan Grup – 2020
  • Kırgın Çiçekler (Kader) – 2015 / 2018
  • Çakallarla Dans 5 (Leyla) – 2019
  • Bizim Evin Halleri – 2002

Naz Çağla Irmak Kaç Yaşında? (Tövbeler Olsun Aylin)

Güzel oyuncu 2020 itibariyle 23 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu