Oyuncu Kadrosu

Tövbeler Olsun Can Kimdir? Buğra’nın Arkadaşı

TRT 1 dizisi Tövbeler Olsun Can kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Pazar günleri TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni dizi Tövbeler Olsun dizisinde Can, Sercan Badur’un canlandırdığı Buğra karakterinin en yakın arkadaşıdır. Oyun konsoluyla geçirdikleri vakit esnasında nerede olduklarını unuturlar.

Buğra’nın can yoldaşı Can, Buğra’nın Aylin’e olan aşkını da bilmektedir. En zor anlarında yanlarında duran Can karakterine ise bakın hangi oyuncu hayat vermekte!

Tövbeler Olsun Can Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Ozan Güçlü Tövbeler Olsun dizisinde Can karakterine hayat vermektedir. “Sahibinden Kiralık” tiyatro oyununda rol almış olan oyuncu Tövbeler Olsun dizisiyle ekranlara gelecek.Ozan Güçlü kim resmi

1994 yılında Bursa’da dünyaya gelen Ozan Güçlü, Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Sosyal medyada yayınlanmış olan “Kaygan Zemin” adlı dizide rol almış olan oyuncu televizyon ekranlarında ilk kez Tövbeler Olsun dizisiyle merhaba diyecek.Tövbeler olsun oyuncusu Ozan Güçlü Resmi

“Sahibinden Kiralık” adlı tiyatro oyununda rol alan oyuncu Tövbeler Olsun dizisinde Can rolüyle şimdiden herkesin merak ettiği biri haline geldi.

Ozan Güçlü Kaç Yaşında? (Tövbeler Olsun Can)

Başarılı oyuncu 26 yaşındadır.

Ozan Güçlü Kaç Nereli? (Tövbeler Olsun Can)

Aslen Bursa’lı olan oyuncu İstanbul’da yaşamaktadır.

Ozan Güçlü Dizileri

  • Tövbeler Olsun (Can) – 2020
  • Kaygan Zemin

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu