Oyuncu Kadrosu

Tövbeler Olsun Eda Kimdir? Genel Müdür

Tövbeler Olsun Eda kimdir, Tövbeler Olsun Eda gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı, kaç yaşında sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

TRT 1 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Tövbeler Olsun dizisine Eda Güneş karakteri dahil oldu. Eda Güneş, genel müdür olarak ekranlara gelecektir. Bakın Tövbeler Olsun Eda rolüyle izleyeceğimiz güzel oyuncu kim, kaç yaşında!

Tövbeler Olsun Eda Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Gaye Turgut Evin Tövbeler Olsun Eda Güneş rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak Limon Film yapımı “Savaşçı” dizisinde rol almış olan güzel oyuncu yeni sezonda Tövbeler Olsun dizisinde yer alacaktır. Dizide Eda Güneş adlı genel müdüre hayat verecektir.gaye turgut evin resmi5

1 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu 1.77 boyunda ve 57 kilodur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu Star Tv ekranlarının günlük dizisi “Beni Affet”de Bahar karakteriyle geniş kitlelerce tanınsa da daha önce de pek çok tiyatro ve reklam filminde rol almıştır. “Duvarların Dili” isimli tiyatro oyununda rol alan oyuncu, yine çok fazla televizyon dizisinde rol almıştır.gaye turgut evin resmi

Oldukça fazla takipçisi olan ve altı sezon gibi uzun bir süre “Beni Affet” dizisinde Bahar’a hayat veren Gaye Turgut Evin yine aynı dizide rol alan Deniz Evin ile 2013 senesinde hayatlarını birleştirmiştir. Hayranlarını büyük merakla beklediği yeni dizisi ise Savaşçı olmuştur. Dizinin akıbeti belirsizliğini korurken Gaye Turgut Evin Tövbeler Olsun oyuncu kadrosunda yer alacağı haberi gündeme bomba gibi düşmüştür. Güzel oyuncu dizide Eda karakterine hayat verecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu