Kim Kimdir

Tövbeler Olsun Fidan Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Tövbeler Olsun Fidan kimdir, Tövbeler Olsun Fidan gerçek adı ne, hangi dizide filmde rol aldı, kaç yaşında sorularının yanıtları sizlerle!

TRT 1 dizisi Tövbeler Olsun’da Fidan, Namzet’in şişmanlattığı kızdır. Fidan şişmanladığı için Namzet’i suçlar. Namzet ise Fidan’dan helallik almak için çabalar. Latife de Fidan’ın zayıflaması için uğraşır.

Tövbeler Olsun Fidan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Seçil Buket Akıncı Tövbeler Olsun Fidan rolüne hayat vermektedir. Seçil Buket Akıncı kimdir, kaç yaşında, hayatı, boyu kilosu kısaca oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylarla devam edelim.tovbeler olsun fidan resmi

Hem tarihi dokusuyla hem doğa güzellikleriyle bilenen İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1988 doğumludur. 31 yaşında olan oyuncu Ağustos ayında doğmuştur. Tümay Özokur Film Ve Reklam Ajansına bağlı olarak çalışan Akıncı, Trakya Üniversitesi mezunudur.

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Miray Daner’in bulunduğu “Bir Litre Gözyaşı” dizisinde rol alan oyuncu Tövbeler Olsun dizisine konuk olmuştur. Bu yıl ayrıca “Hür Köle” adlı sinema filminde Esma karakterine hayat veren oyuncu 2014 yılında “Mazlum Kuzey” adlı filmde Nazlı rolüne hayat vermiştir.secil buket akıncı resmi“Rüzgarın Kalbi” dizisinin Handesi ; “Kalbim Ege’de Kaldı” dizisinin İlkesi rolüne hayat veren oyuncu, asıl çıkışını 2015 yılında “Kocamın Ailesi” dizisiyle yapmıştır. İki sezon boyunca “Kardeş Payı” dizisinde oynayan Akıncı, dizide Aysel karakterine hayat vermiştir.

“Bebek İşi” dizisinde Ezgi rolüne hayat veren Akıncı, “İnsan Aklandı”, “Farklı Boyut” dizilerinde rol aldı. Üç sezon “Şefkat Tepe” dizisinde oynayan Akıncı, Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Emret Komutanım” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. secil buket akıncı kimdir resmi“Annem”, “Esir Kalpler”, “Arka Sokaklar”, “Tuzak”, “Çocuğun Var Derdin Var”, “Baba”, “Gizli Dünyalar” adlı yapımlarda rol alan genç oyuncu bir dönemin belki de en sevilen dizilerinden biri olan “Doktorlar” dizisinde Ayşin karakterine hayat vermiştir.

“Sır Kapısı” dizisiyle ekran macerası başlayan Akıncı, üç sezon boyunca “Büyük Buluşma” dizisinde Ayşe karakterine hayat vermiştir. Oyuncunun yeni dizisi ise Limon Film imzalı Savaşçı dizisidir.

Seçil Buket Akıncı Eşi Boyu Kilosu

1988 doğumlu olan Seçil Buket Akıncı, Onur Akıncı ile evlidir. 53 kg ağırlığında olan Akıncı, 169 cm boyundadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu