Oyuncu Kadrosu

Tövbeler Olsun Gül Kimdir? Namzet’in Eski Sevgilisi

Tövbeler Olsun Gül kimdir diyenler bu yazımızda sizlere Tövbeler Olsun Gül hakkında merak edilenleri aktaracağız.

Milim Sanat’ın yapımcılığını üstlendiği Hasan Kaçan imzalı Kayserili bir mücevher ustasının pintilikten pişman olmasıyla başlayan Tövbeler Olsun dizisi 2. bölümü bu akşam sizlerle olacak.

Tövbeler Olsun 2. bölümde Aylin, Buğra’nın Namzet Horanta’nın oğlu olduğunu öğrenecek ve bunca zaman babasının düşmanının oğluna aşık olduğu için kendini suçlarken babasından hiç bahsetmemiş olan Buğra’ya da sert çıkacak.

Annesine Osman Necipli’nin kızı Aylin’e aşık olduğunu söyleyen Buğra ise annesini şaşırtacak. Annesi onların düşman olduğunu hatırlatıp bu ilişkiyi bitirmesini isterken Buğra Aylin’den ayrılmak istemeyecek.

Tövbeler Olsun Gül Kim? Namzet’in Neyi?

Namzet ise gözlerini açtığında kalbini kırdığı kim varsa af dilemeye helalleşmeye karar verir. Namzet’in değişmek için attığı bu adım herkesi şaşırtırken ona yürekten inanan Nazmiye babasının yanında durur.tovbeler olsun gul resmi

Latife ise Namzet’in yıllar evvel eski nişanlısı Gül’e yazdığı mektubu bulup okur. Namzet’e buruşturduğu mektubun resmini gönderen Latife Namzet’in yüreğine indirir. tovbeler olsun gul kimdir resmi 2

Namzet’in Latife ile ilk tanıştıkları ana döneceğimiz 2. bölümde ayrıca Namzet’in kalbini kırdığı Gül karakterini de göreceğiz.  Namzet’in Gül’ü görmek ve onunla konuşmak için verdiği çabaları ama Namzet’in Gül’ün kalbini kırdığını da öğreneceğiz. Namzet bu nedenle Nazmiye’nin de desteğiyle Gül’ün evine gider ve ondan af diler.

Gül, Hülya’nın ablasıdır. Zamanında Gül çok alışveriş yapıyor, param boşa gidecek düşüncesine kapılan Namzet, Gül’den ayrılmış, ayrılırken de Gül’ün kalbini çok kırmıştır. Gül bu nedenle Namzet’i affetmeye niyetli değildir. Hatta Hülya’ya eğer Namzet’i affederseniz sizi affetmem diye de gönül koyduğunu da ekler. Birkaç gün sonra gidecek olan Gül’ün gönlünü almak Namzet’i epey zorlayacak.

Tövbeler Olsun Gül Gerçek Adı Dizileri

Tövbeler Olsun Gül karakterine hayat veren oyuncu ise Emine Şans Umar. Daha önce “Tehlike Karım” dizisinde rol alan oyuncu “Bir Demet Tiyatro” yapımında yer almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu