Oyuncu Kadrosu

Tövbeler Olsun Namzet Kimdir? Osman’ın Düşmanı

Tövbeler Olsun Namzet Kimdir? TRT 1 dizilerinden Tövbeler Olsun dizisinde Osman ile tatlı atışmalarına şahit olacağımız Namzet hakkında detaylar sizlerle!

Tövbeler Olsun dizisinde Namzet, Kayserili bir iş adamıdır. Mücevher üzerine Horanta Holding’in patronu olan Namzet üçün beşin hesabını yapan kısaca çok cimri biridir. Bu halini değiştirmek zorunda kalacak olan Namzet, Latife ile evlidir. Bir kızı iki de oğlu olan Namzet’in oğlundan da bir torunu vardır.

Tövbeler Olsun dizisinde Namzet ile Osman aslında yıllar evvel iş ortağıdır ama şartlar değişince iki düşmana dönüşürler. Ancak kader onları yeniden karşılaştırır.

Tövbeler Olsun Namzet Gerçek Adı Hayatı

Güven Kıraç Tövbeler Olsun dizisinde Namzet karakterine hayat verecektir. 5 Nisan 1960 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Güvenç Kıraç hem oyuncu hem yapımcı hem de seslendirme sanatçılığı yapmaktadır.

İlk kez kamera karşısına 1997 yılında “Dostlar Pasajı” isimli dizi ile oyunculuk sektörüne adım atan usta oyuncu Güvenç Kıraç, ilk sinema deneyimi ise 1997 yılında “Masumiyet” isimli sinema filmin de “Yusuf” karakterine hayat vermesi ile sinema sektörüne de giriş yapmıştır.Güvenç Kıraç

22 yıllık oyunculuk hayatına tam olarak 71 proje sığdırmıştır. Bunlardan bazılarında rol alırken bazılarında sesi ile hayat vermiştir. 2019 yılında “Organize İşler 2” sinema filminde “İhsan” olarak karşımıza çıktı. guven kirac resmi

“Payitaht Abdülhamid” isimli dizide “Vambery” karakterini canlandırmış olan oyuncu “Hekimoğlu” dizisinde Vahap karakterine hayat vermiştir. 

Tövbeler Olsun Namzet karakterine hayat veren Güven Kıraç, başrolü en yakın arkadaşlarından biri olan Erkan Can ile paylaşmakta.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu