Kim Kimdir

Tövbeler Olsun Raffaello Kimdir? Gerçek Adı

Tövbeler Olsun Raffaello kimdir, Tövbeler Olsun Raffaello gerçek adı ne, hangi dizide ve filmde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Tövbeler Olsun dizisinde Binbir Surat lakabıyla Raffaello geliyor. Namzet’in helallik isteyeceği kişiler listesinden yer alan İtalyan Tasarımcı Raffaello karakterine ise bakın hangi ünlü komedyen hayat verecek!

Tövbeler Olsun Raffaello Gerçek Adı Dizileri

Kadir Çöpdemir Tövbeler Olsun Raffaello rolüne hayat vermektedir. Asıl adı Abdülkadir Geylani Çöpdemir olan oyuncu, 1 Eylül 1967 tarihinde Elazığ’da dünyaya gelmiştir.tovbeler olsun rafaello resmi

Komedyen, sunucu, yapımcı yönleriyle de bilinen oyuncu, 166 cm boyunda 79 kg ağırlığındadır. Babasının tayini Eskişehir’e çıkınca Eskişehir’de eğitim almış olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur.kadir copdemir resmi

Radyoculuk yaparak kariyerine başlayan Çöpdemir, “Ekmek Teknesi” dizisinde Kirli rolüyle hafızalara yer etmiştir. “Avrupa Avrupa” dizisinde Muhtar Hıdır da oyuncunun kariyerinde önemli bir yere sahiptir.

Demet Akbağ ile “Hiç Bunları Dert Etmeye Değer Mi?” programının sunuculuğunu yapan oyuncu, TRT Haber’de “Söz Millette” programını sundu. Pascal Noumna ile “Aragaz” programını sunan oyuncu, “Kolaysa Sen Yap” yarışmasının sunucusu olarak ekranlara gelmiştir.

Yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun dizisinde konuk oyuncu olarak dahil oldu. Dizide İtalyan Tasarımcı olan Raffaello rolüne hayat vermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu