Oyuncu Kadrosu

Tövbeler Olsun Buğra Kimdir? [Gerçek Adı]

Tövbeler Olsun Buğra karakterini canlandıracak oyuncu geçtiğimiz saatlerde netlik kazandı. Peki Tövbeler Olsun Buğra kimdir? Hangi, oyuncu hayat verecek? İşte detaylar.

dizicenter.net – detay TRT 1 ekranlarında sezon dizilerine bir yenisini ekleyecek olan Milim Sanat imzalı TRT 1’in yeni dizinde artık cast çalışmalarında sona gelindi. Önemli oyuncuları bünyesinde barındıracak olan Tövbeler olsun oyuncuları arasına bugün genç oyuncu daha dahil oldu.

Aldığımız bilgi doğrultusunda Buğra karakteri yardımcı baş rol olarak dizide yer alacak. Peki Tövbeler Olsun dizisi Buğra kim? İşte cevabı.

Tövbeler Olsun Fuat Kim? Görmek için tıklayınız.

Tövbeler Olsun Buğra

TRT 1 ekranlarında 2020-2021 sezonunda, haftalık olarka yayınlanacak Tövbeler Olsun Buğra karakterini canlandıracak yakışıklı oyuncunun gerçek adı Sercan Badur’dur. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Masum Değiliz” dizisinde rol almıştır.

Masum değiliz dizisinin reytingleri istenilen seviyenin altında olduğu için kısa sürede final yaptığı için Sercan Bodur o tarihten sonra çok fazla kamera karşısında yer alamadı. Şimdi güçlü kadrosu ile yola çıkan Tövbeler olsun kadrosuna adını yazdırmayı başardı.

Sercan Badur Kimdir? – Tövbeler Olsun Dizisi Buğra

TRT 1 ekranlarında bu sezon başlayacak olan dizide Buğra karakterine hayat verecek Sercan Badur; 30 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine Mimar Buğra Üniversitesi Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Dot Tiyatrosu’nda çalışmıştır. Çağan Irmak imzalı “Karanlıktakiler” filmiyle ilk defa kamera karşısına geçmiştir. 3 yıl boyunca yer aldığı “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde Mete’nin arkadaşı Necati karakteri ile bir anda yıldızı parlamıştır.sercan badur resmi

2014 yılında Canan Ergüder, Damla Sönmez ve Barış Kılıç’ın baş rolü paylaştığı “Güllerin Savaşı” dizisinde rol almıştır. Güllerin Savaşı dizisinde engelli Cihan karakterini oldukça başaralı bir biçimde canlandırmış, dizi eleştirmenlerinden tam not almıştır.

2015 yılında “Uzaklarda Arama” filminde yer alan Sercan Badur, son olarka ATV ekranlarında Masum değiliz kadrosuna adını yazdırmıştır. Şimdi Tövbeler Olsun Buğra karakteri ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu