Dizi Haberi

TRT 1 Dizileri Yeni Sezon (2020-2021)

TRT 1 Dizileri 2020 Tam Liste

TRT 1 yeni sezon için çok iyi diziler hazırlıyor. İşte TRT 1 Dizileri Yeni Sezon (2020-2021)!

Ekranlara her geçen gün yeni dizilerin eklendiği günlerde yeni sezonda hangi diziler başlayacak herkes merak ediyor. Ailecek izleyebileceğimiz güzel dizileriyle dikkat çeken ve seyirciden tam not alan TRT 1 2020-2021 sezonunda bakın hangi dizilerle bizleri buluşturacak.

Tövbeler Olsun Dizisi

Komedi türünde olan Tövbeler Olsun dizisinde Namzet adlı zengin ama bir o kadar da pinti olan bir Holding patronunun eski ortağı şimdiki düşmanı olan Osman ile yeniden karşılaşması sonrasında yaşadığı olaylar  konu alınmakta.tovbeler olsun dizisi resmi

Milim Sanat imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Akar oturmakta, senaryosunu ise bir hem oyuncu hem de senarist olan Hasan Kaçar kaleme almakta.

Güven Kıra., Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu, Çiçek Dilligil, Sercan Badur, Naz Çağla Irmak, Merve Erdoğan, Mert Carim, Batuhan Aydar, Tolga Canbeyli, Ünal Silver, Seda Türkmen gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizi ailecek izleyebileceğimiz bir bir dizi. Tövbeler Olsun dizisi Eylül ayında TRT 1 ekranlarında sizlerle olacak.

Nizamı Alem Dizisi

Büyük Selçuklu Devleti’nin Hasan Sabbah ile mücadelesini konu alan TRT 1’in yeni tarihi dizisi Nizamı Alem dizisinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci, İlker Kızmaz, Mehmet Özgür, Osmant Sonant, Gürkan Uygun, Cemal Toktaş gibi isimler rol almakta.nizami alem dizisi resmi

Akli Film imzalı Nizamı Alem dizisinde Selçuklu Döneminde yaşanan mücadele konu alınacak. Dizi Eylül ayında TRT 1 ekranlarında yer alacak.

Masumlar Apartmanı Dizisi

OGM Medya yapımı Masumlar Apartmanı dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlama olacak. Çağrı Lostuvalı’nın yönetmen koltuğunda oturacağı dizi, Eylül ayında TRT 1 ekranlarında olacak.masumlar apartmanı oyunculari resmi

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun kadrosunda yer alacağı Masumlar Apartmanı dizisinde yer alacak bir diğer oyuncular ise Alper Saldıran, Uğur Uzunel, Esra Ruşan, Mert Asutay, Atilla Ali Şendil.

Harzemşah Dizisi

Celaleddin Harzemşah’ın hayatını konu alan TRT 1!in tarihi dizilerinden biri de Harzemşah dizisi. “Diriliş Ertuğrul” dizisiyle tüm dünyada adını duyuran Mehmet Bozdağ’ın yeni dizisi Harzemşah oyuncu kadrosunda ise Emre Kıvılcım, Cemal Hünal, Levent Özdilek gibi oyuncular yer almakta.harzemsah dizisi resmi

Türk-Özbek yapımı olan dizide ayrıca Özbek oyuncular da rol alacak. Dizi Eylül ayında TRT 1 ekranlarında olacak. Dizi 60 dakikalık bölümlerden oluşacak ve 13 bölüm sürecek.

Barbaros Dizisi

Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayatını ekranlara getirecek olan Barbaros dizisinin senaryosunu Ozak Aksungur ve Cüneyt Aysan yazmakta.barbaros dizisi resmi

Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde yer alacağı dizi Ocak 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında olacak. Dizinin kadrosunda yer alacağı konuşulan diğer isimler ise Ulaş Tuna Astepe ve İsmail Hakkı.

Gönül Dağı Dizisi

Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisi Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikayelerinden yola çıkılarak hazırlanılacak. Yahya Samacı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin cast direktörü ise Yelda Gürkan. Dizinin cast çalışmaları ise devam etmekte.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu