Dizi Haberi

TRT 1 Nizam-i Alem Oyuncuları Konusu Merak Edilenler!

TRT 1 yeni dizilerine bir yenisini daha ekledi: Nizam-i Alem. TRT 1 Nizam-i Alem oyuncuları konusu dizi hakkında merak edilenler yazımızda sizlerle.

“Kuşlarla Yolculuk” dizisinin final yapmasının ardından “Hay Sultan” dizisiyle devam edecek olan TRT 1 yeni dizi hazırlıkları olduğunu dile getirdi. Yine tarihi bir dizi ile seyirciden tam not almayı hedefleyen TRT 1 yeni dizisi Nizam-i Alem hakkında merak edilenler sizlerle!

Akli Film imzalı “Kuşlarla Yolculuk” dizisinin ardından yapım şirketi yeni dizisi Nizam-i Alem ile yine adından söz ettirecek. Serdar Özonalan’ın senaryosunu kaleme aldığı Nizam-i Alem dizisinin konusu da oldukça ilgi çekici.

TRT 1 Nizam-i Alem Konusu Nedir?

Dizinin ana konusu Selçuklu Dönemi olacak. Tarihte çok önemli bir isim olan Hasan Sabbah ile Büyük Selçuklu Devleti arasında yaşanan kıyasıya mücadele ekranlara gelecek. TRT 1 Nizam-i Alem Oyuncuları resmi

TRT 1 denilince ilk akla tarihi diziler geliyor. Osmanlı Dönemi ile ilgili dev yapımlarla hem ülkemizde hem dünyada büyük ilgi gören kanal bu yıl da tasavvuf konulu dizileriyle adından söz ettirdi. Bu dizilere bir yenisini de Nizam’ı Alem dizisiyle ekledi. Dizinin cast çalışmaları ise devam ediyor. Netlik kazandıkça sizlerle olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. trt1 çok büyük kanalsınız tayland dizilerinide kanalınıza layık buluyorum öyleki öglenleri tayland . ve japon veya kore dizileri de olabilir başarılı bir yaz izleyicilerinize bu zamanda ödül gibi gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu