Haberler

TRT’ye Yeni Gençlik Dizisi Geliyor

TRT’ye Yeni Gençlik Dizisi Geliyor. TRT’ye Yeni Gençlik Dizisi Geliyor. TRT’ye Yeni Gençlik Dizisi Geliyor. TRT’ye Yeni Gençlik Dizisi Geliyor

TRT’ye Yeni Gençlik Dizisi Geliyor

trt resmi

Trt dizi sektörüne son zamanlarda çok başarılı projelere imza atıyor. Bunlardan bir yenisi daha konsepte eklemek üzere. Es film tarafından hazırlanan dizinin adı Aslangiller olacak. yönetmen koltuğunda ise Ömer Uğur olacak. Aslangiller dizisinin kısaca konusu Kardeşlerin hikayesini konu alacak.

Aslan Ailem Oyuncu Kadrosu Bora Akkaş Resmi

Aslangiller adlı dizinin Başrollünü paylaşanlardan biri çok tanıdık ve dikkatimizi çekti. Geniş aileden hafızalarımıza kazınan abaküs Zekai karakteri ile yıldızı parlayan  Bora Akkaş oldu. Şu an cast çalışmaları devam ediyor. Bora ile beraber başrolü paylaşanlarından biri de Burcu Özberk olacak. Dizi komedi türünde olacağı gelen ilk bilgiler arasında. Kardeşlerin zaman zaman çekişmelerini de konu olan bizleri güldüren bir yapım olacak

Aslangiller Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

Bora Akkaş()

Aslangiller Oyuncu Kadrosu Bora Akkaş Resmi

1990 İstanbul’da dünyaya geldi. Tam adı Doğa Bora Akkaştır. Bora terazi burcudur. Özel Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduktan sonra “Hakümatata” adlı grupta 6 yıl gitarist oldu. 2007 yılında pap dünyasına “Doğabora” dı ile giriş yaptı bir çok trak hazırladı. Ayrıca bora müzik ile yetinmeyip şehir tiyatrolarında eğitim aldı. ilk olarak “Gönlümdeki Kösk Olmasa” adlı filde rol almıştır. 2009 yılında “geniş aile” adlı dizi ile yıldızı parlayan Bora bir çok projede boy göstermiştir.

Burcu Özberk()

Aslan Ailem Burcu Özberk Resmi

27 yaşında olan Burcu 1989  Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir. İlk ekran karşısına Muhteşem Yüzyıl adlı dizide Huricihan sultan karakterine hayat vermiştir. Daha sonra “Güneşin Kızı” adlı dizide Nazlı karakteri oyunculuk hayatında kilometre taşlarında biri olmuştur. Aslangiller dizisinde hangi karaktere can vereceği şimdiden merak konusu olmuştur.

Aslangiller Dizisi Tanıtım Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu