Oyuncu

Tuba Aydın Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Tuba Aydın kimdir? Ekranların yeni yüzlerinden biri olan Tuba Aydın seyircilerin de dikkatini çekmekte. Peki Tuba Aydın kimdir, kaç yaşında, hangi dizide yer aldı, nereli sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Netflix ekranlarında yayınlanacak olan filmlerden biri olan “Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?” filminde rol almış olan Tuba Aydın hakkında detaylar sizlerle!

Tuba Aydın Kim? Yaşı Dizileri Filmleri

Andaç Haznedaroğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, BKM Filmin yapımcılığını üstlendiği “Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?” sinema filminde yer alan başarılı oyuncu Tuba Aydın, 5 Şubat 1984 tarihinde Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Mu Menajerlik oyuncusudur.

Trakya Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümü mezunu olan oyuncu, daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuar Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamıştır.tuba aydin resmi

İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Tuba Aydın, “Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?” tiyatro oyununda Neslihan Yeldan’ın hayat verdiği Hülya karakterine hayat vermiştir.tuba aydin kim resmi

Yer aldığı tiyatro oyunlarında adından söz ettiren, 15 yıldır oyunculuk yapan, yönetmen kimliğiyle de tanınan güzel oyuncu, William Shakespeare’ in yazdığı Yücel Erten’in yönettiği “Hırçın Kız” adlı oyunda oynamaktadır.

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan Tolgahan Sayışman’ın başrolde oynadığı “Şampiyon” dizisinde rol almıştır. Aydın, dizide Erdal Özyağcılar’ın eşinin gençliğine hayat vermiştir.

BKM’nin yapımcılığını yaptığı ve Andaç Haznedaroğlu’nun yönettiği , yakında vizyona girecek olan “Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?” sinema filminde rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu