Haberler

Türkiye’de hangisi Diğerlerinden Daha Azdır?

Bu yazımızda Kim Milyoner olmak ister 7 Mart soruları arasında ne dikkat çeken Türkiye’de hangisi Diğerlerinden Daha Azdır sorusunu ve cevabını vereceğiz.

Türkiye’de hangisi Diğerlerinden Daha Azdır? (60.000 TL Soru) 

  • a) Adı “eli”yle biten il sayısı
  • b) Adı “Şehir”le biten il sayısı
  • c) Adı “man”la biten il sayısı
  • d) Adı “kale”le biten il sayısı

Cevabı : D


Yarışmacının adı ve Soyadı: 7 Mart 2020 Cumartesi günü ATV ekranlarında Kenan İmirzalıoğlu‘nun başarılı sunumu ile ekrana geldi.

Türkiye'de hangisi Diğerlerinden Daha Azdır - sorusu

Yarışmacı : Damla; psikolojik danışman. yakın zamanda üniversite eğitimi bitirmiş. Özel bir okulda psikolojik danışman olarak görev yapmaya başlamış. Çocukluğundan beri yokluk içinde büyümüş. Duygu dolu konuşması ile milyonları ağlattı.

Kim Milyoner Olmak ister yarışmacısı olup 7 Mart 2020 da yarışan yarışmacıların özellikle süre sınırı olmayan 7. soruda sonraki yani 15.000 TL değerindeki ikinci baraj sorusunu geçtikten sonraki soruların cevaplarını siz değerli okurlarımıza vermeye devam ediyoruz.Kim Milyoner olmak ister 7 Mart 2020

Sezon başında Murat Yıldırım sunuculuk görevini Kenan İmirzalıoğlu’na bırakmıştı. Kenan ise ilk zamanlar acemi olarak başladığı bu işte gayet iyi bir iş çıkardığını söylemek isterim.

Sezonun ilk başında bir milyon TL sahibi bulmuş, yeni yarışmacılarda bu ödülü alabilmek için kim milyoner olmak isteri başvuru kısmından yarışmacı olan için yoğun bir talep oldu.

Aldığımız bilgilere göre sezon başındaki baş vurular sıra ile değerlendirildiğini ve halen değerlendirmemeye de devam ettiği bilgisi elimize ulaştı.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu