Dizi Haberi

Tutsak 10 Ekim Salı 4. Bölümde Heyecan Dorukta

Geçtiğimiz bölümde Elif’in Kenan’a olan güveni sarsılmıştır. Tutsak 10 Ekim 4. bölümde neler olacağı, yazının devamında…

Tutsak 10 Ekim Salı Özeti

İşte Tutsak’ın 10 Ekim Salı günü yayınlanacak olan 4. Bölümünde neler yaşanacağına dair detaylar…

tutsak dizisi resmi2

Nazlı Gürhan’ın polis Murat’a haber vermesiyle Kenan Sadullah’ın ölümünde zanlı durumuna düşmüştür. Detaylarla ilgili araştırma yapan Murat gölevi yakınlarında bir telefona ulaşınca Nazlı’nın eli ayağına dolaşır. Zira bir adama para verdiğine dair bir konuşma yapmıştır. Murat’ın bu bilgilere ulaşmasını engeller.

Kenan zanlı durumdan kurtulmak ve Elif’in güvenini kazanmak için çabalamaktadır. Elif ise Bennu’nun başına açtığı hırsızlık belasından kurtulmayı başarınca mutlu olur. Bennu’nun ise eli ayağına dolanır. Çünkü para isteyen belalısı olan adama verdiği mücevherleri elbiselerinin arasına konmuştur. Bu da o adamla olan sırrını birinin daha bildiğini göstermektedir.

tutsak dizisi resmi1

Elif ise Kenan Bey’in kasada sakladığı evraklara ulaşmak için kasayı açmakla uğraşırken Bahadır’ın eski sevgilisi Elmas hırsı var diye bağırmıştır. Tek amcı Bahadır’ın herkesin önünde onu sevdiğini söylediği Elif’den kurtulmak. Tutsak’ın 10 Ekim Salı günü yayınlanacak olan 4. bölümünde ise Elmas Elif’i yakaladığı için sevinçten dört köşe olmuştur.

Bu durum evin diğer hizmetlisi Derin’in de hoşuna gitmiştir zira Kenan’ın ona olan yakınlığından hoşlanmamaktadır. Kenan ise Elif’i karşısına alıp ailenin büyük sırrını söyler. Bu durum Leman hanımın Kenan’a kızmasına neden olur.

Kenan ise annesine senin yüzünden hiçbir kadına güvenemedim deyince annesi şok olur. Elif’in gitmesine Bahadır içerlerken Elmas çok mutludur. Elmas ile bağıra çağıra konuşan Bahadır Elif’i deliler gibi sevdiğini haykırır, Elif’in bu sözleri duyup duymadığı merak konusudur. Elif’in vereceği tepki de bir diğer merak konusu. Polis Murat ise kanıtları sattığı için bir adamla kavga etmektedir. Bakalım gerçek suçlu bu bölümde ortaya çıkacak mı izleyip beraber görelim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu