Tutsak Dizisi Kenan Karakteri Hakkında Merak Edilenler

Gerek fragmanlarıyla gerekse ilk bölümüyle bizleri etkilemeyi başaran Tutsak seyirciden tam not almayı başardı. Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in başrol oyuncuları olduğu muhteşem dizi  19 Eylül Salı günü saat 20:00 itibariyle Kanal D ekranlarında idi. Yönetmenliğini Serhan Şahin’in yaptığı dizinin senaristliğini ise Gürkan Tanyas yapmakta. Çok derin acılarla dolu bir hayat hikayesine sahip olan Elif’in yaşam mücadelesini ele alan dizi izleyicinin bam teline dokunmayı amaçlamakta. Peki Tutsak’ta Kenan karakterine kim hayat vermektedir? Oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları burada…

Gürhan ailesinin en yetkili üyesi olan Kenan, yakında gönlünü de Elif’e kaptıracak olan isim. Sadullah’ın eşi olan Elif onun ölmesiyle yalnız kalır. Ev kirası bir tarafta yaralı geçmişi diğer tarafta Elif ayakta kalma sınavı vermektedir. Bahadır ise annesini ikna edip Gürhan’ların evinde hizmetçi olarak çalışmasını sağlar. İş görüşmesi esnasında hikayesini dinlediği Elif’in sürpriz geçmişi Kenan’ı şok eder. Zira Sadullah Gürhanları dolandırıp bütün parayı banka hesabına yatırır. Ancak Sadullah vefat edince tek varisi olan Elif tüm paranın sahibi olur. Elif ise tüm bunlardan habersizdir. Kira için kapısına dayanan ev sahibinin namusuna göz dikmesi ile yıkılan Elif’e Kenan yardım elini uzatır. 

Tutsak dizisinin Kenan’ı Pamir Pekindir. 31 Mayıs 1979 tarihinde güzel şehir İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, Marmara Üniversitesi Ekometri bölümü mezunudur. Komiser Nevzat dizisiyle sektöre adım atan oyuncu, daha sonra Parmaklıklar Ardında, Lale Devri, Keskin Bıçak, Günce, Güzel Çirkin, Tozlu Yollar, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır.

Pamir Pekin Fotoğrafları 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın