Tutsak Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Kanal D’de seyircilerle buluşmak için bekleyen bir yeni dizi de Tutsak. İlk fragmanıyla izleyiciyle buluşan Tutsak 19 Eylül itibariyle Kanal D ekranlarında olacak. 

Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in başrol oyuncuları olduğu muhteşem dizi ekranları süslemek üzere. 19 Eylül Salı günü saat 20:00 itibariyle Kanal D ekranlarında olacak. Yönetmenliğini Serhan Şahin’in yaptığı dizinin senaristliğini ise Gürkan Tanyas yapmakta. Çok derin acılarla dolu bir hayat hikayesine sahip olan Elif’in yaşam mücadelesini ele alan dizi izleyicinin bam teline dokunmayı amaçlamakta. Peki Tutsak dizisi konusu nedir, dizi ekibinde hangi oyuncular var işte detaylar

Tutsak Dizisi Konusu

Elif, kalbi de yüzü kadar temiz olan, yüzünde gülümseme eksik olmayan biridir. Ancak hayat onun gülümsemesini elinden almak için zalim planlar içindedir. Ailesini kaybeden Elif’in hayatta bir tek sığınacağı liman amcasıdır. Ancak amcası da Elif’i kendinden otuz yaş büyük bir adamla evlendirir. Evlendiği adam o kadar gaddardır ki nefes almak için dışarı çıkmasına bile müsaade etmez tutsak bir hayat yaşamak zorunda kalır. Eşi Sadullah Gürhan Ailesi’ne dair bilinmeyen gerçekleri kullanarak aileden para almaktadır.

Ve bir gün bir anda ortadan kaybolan Sadullah, Elif’i yalnızlığa mahkum eder. Yalnız kalan Elif, Gürhan Ailesinin konağında bir işe başlar. İşe başlamasını sağlayan ise Gürhan Ailesinin Şoförü Bahadır’dır. Bahadır Elif’den hoşlanmaktadır. Evde çalışırken ise evin büyük oğlu Kenan da Elif’e gönlünü kaptırır. Hikaye gittikçe kördüğüm olurken Elif’in dimdik ayakta durma mücadelesi izleyiciyi etkileyecek türden.

Tutsak Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları

Gülper Özdemir (Elif)

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu ABD Truman Üniversitesi mezundur. 1,76 boyunda 56 kilodur. Daha önce Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Simge karakterini canlandıran Gülper Özdemir, Fahriye Evcen’e benzemesiyle de dikkat çeken bir oyuncu. Tutsak dizisinde de başrol oyunculuğu yapacak olan Özdemir Elif karakterine hayat verecek. Acılarla dolu bir hayatta ayakta durmak için uğraşan Elif’i saklaması gereken sırlar beklemekte.

Pamir Pekin (Kenan)

31 Mayıs 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Marmara Üniversitesi Ekometri mezunudur. Daha önce Parmaklıklar Ardında, Lale Devri, Güzel Çirkin, Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri ve İlişki Durumu Karışık dizilerinde rol alan oyuncu Tutsak’da Gürhan ailesinin büyük oğludur. Evlerinde çalışmaya başlayan Elif’den hoşlanan Kenan rolüne hayat verecektir.

Caner Şahin (Bahadır)

1992 doğumlu olan ünlü oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir. Daha önce Babam ve Ailesi filmiyle adını duyuran oyuncu, 1.84 boyunda ve 85 kilodur. Tutsak dizisinde ise Gürhan Ailesinin şoförlüğünü yapan Bahadır’a hayat verecektir. Elif’e gönlünü kaptıran Bahadır iyi niyetli biridir.

Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah)

1960 senesinde Trabzon’da dünyaya gelen ünlü oyuncu İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önce Böyle Bitmesin, İncir Reçeli, Patron Mutlu Son İstiyor, Zaman Makinesi 1973, Bir Varmış Bir Yokmuş adlı yapımlarda yer alan oyuncunun en çok tanındığı dizi Geniş Aile olmuştur.

Ayda Aksel (Leman)

Seray Gözler (Sevim)

Güneş Emir(Bennu)

Tuğba Melis Türk (Nazlı)

 Özcan Varaylı (Enver)

Murat Balcı (Murat Ülkü)

Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas)

Ceyda Kasabalı (Derin)

Çağdaş Tekin (Okan)

Mehmet Gürhan 

 

Tutsak Dizisi Tanıtım Fragmanları

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın