Oyuncu Kadrosu

Tutsak Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Kanal D’de seyircilerle buluşmak için bekleyen bir yeni dizi de Tutsak. İlk fragmanıyla izleyiciyle buluşan Tutsak 19 Eylül itibariyle Kanal D ekranlarında olacak. 

Tutsak Dizisi Konusu

Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in başrol oyuncuları olduğu muhteşem dizi ekranları süslemek üzere. 19 Eylül Salı günü saat 20:00 itibariyle Kanal D ekranlarında olacak.

Yönetmenliğini Serhan Şahin’in yaptığı dizinin senaristliğini ise Gürkan Tanyas yapmakta. Çok derin acılarla dolu bir hayat hikayesine sahip olan Elif’in yaşam mücadelesini ele alan dizi izleyicinin bam teline dokunmayı amaçlamakta. Peki Tutsak dizisi konusu nedir, dizi ekibinde hangi oyuncular var işte detaylar

Tutsak Dizi Resmi Kapak

Elif, kalbi de yüzü kadar temiz olan, yüzünde gülümseme eksik olmayan biridir. Ancak hayat onun gülümsemesini elinden almak için zalim planlar içindedir. Ailesini kaybeden Elif’in hayatta bir tek sığınacağı liman amcasıdır.

Ancak amcası da Elif’i kendinden otuz yaş büyük bir adamla evlendirir. Evlendiği adam o kadar gaddardır ki nefes almak için dışarı çıkmasına bile müsaade etmez tutsak bir hayat yaşamak zorunda kalır. Eşi Sadullah Gürhan Ailesi’ne dair bilinmeyen gerçekleri kullanarak aileden para almaktadır.

Tutsak Dizi Resmi 1

Ve bir gün bir anda ortadan kaybolan Sadullah, Elif’i yalnızlığa mahkum eder. Yalnız kalan Elif, Gürhan Ailesinin konağında bir işe başlar. İşe başlamasını sağlayan ise Gürhan Ailesinin Şoförü Bahadır’dır.

Bahadır Elif’den hoşlanmaktadır. Evde çalışırken ise evin büyük oğlu Kenan da Elif’e gönlünü kaptırır. Hikaye gittikçe kördüğüm olurken Elif’in dimdik ayakta durma mücadelesi izleyiciyi etkileyecek türden.

Tutsak Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları

Gülper Özdemir (Elif)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Gülper Özdemir Resmi

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu ABD Truman Üniversitesi mezundur. 1,76 boyunda 56 kilodur. Daha önce Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Simge karakterini canlandıran Gülper Özdemir, Fahriye Evcen’e benzemesiyle de dikkat çeken bir oyuncu. Tutsak dizisinde de başrol oyunculuğu yapacak olan Özdemir Elif karakterine hayat verecek. Acılarla dolu bir hayatta ayakta durmak için uğraşan Elif’i saklaması gereken sırlar beklemekte.

Pamir Pekin (Kenan)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Pamir Pekin Resmi

31 Mayıs 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Marmara Üniversitesi Ekometri mezunudur. Daha önce Parmaklıklar Ardında, Lale Devri, Güzel Çirkin, Muhteşem Yüzyıl, Gönül İşleri ve İlişki Durumu Karışık dizilerinde rol alan oyuncu Tutsak’da Gürhan ailesinin büyük oğludur. Evlerinde çalışmaya başlayan Elif’den hoşlanan Kenan rolüne hayat verecektir.

Caner Şahin (Bahadır)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Caner Şahin Resmi

1992 doğumlu olan ünlü oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir. Daha önce Babam ve Ailesi filmiyle adını duyuran oyuncu, 1.84 boyunda ve 85 kilodur. Tutsak dizisinde ise Gürhan Ailesinin şoförlüğünü yapan Bahadır’a hayat verecektir. Elif’e gönlünü kaptıran Bahadır iyi niyetli biridir.

Mustafa Uzunyılmaz (Sadullah)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Mustafa Uzunyılmaz Resmi

1960 senesinde Trabzon’da dünyaya gelen ünlü oyuncu İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önce Böyle Bitmesin, İncir Reçeli, Patron Mutlu Son İstiyor, Zaman Makinesi 1973, Bir Varmış Bir Yokmuş adlı yapımlarda yer alan oyuncunun en çok tanındığı dizi Geniş Aile olmuştur.

Ayda Aksel (Leman)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Leman Gürhan Resmi

Seray Gözler (Sevim)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Sevim Akıncı Resmi

Güneş Emir(Bennu)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Bennu Gürhan Resmi

Tuğba Melis Türk (Nazlı)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Nazlı Resmi

Özcan Varaylı (Enver)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Özcan Varaylı Resmi

Murat Balcı (Murat Ülkü)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Murat Ülkü Resmi

Yağmur Özbasmacı Mermer (Elmas)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Elmas Ünal Resmi

Ceyda Kasabalı (Derin)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Derin Karataş Resmi

Çağdaş Tekin (Okan)

Tutsak Oyuncu Kadrosu Okan Gürhan Resmi

Mehmet Gürhan 

Tutsak Oyuncu Kadrosu Mehmet Gürhan Resmi

Tutsak dizisi konusu, oyuncuları yazımız burada sonlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu