Tutsak Dizisi’nin Elif’i Kimdir? İşte Detaylar

Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in başrol oyuncuları olduğu muhteşem dizi ekranları süslemek üzere. 19 Eylül Salı günü saat 20:00 itibariyle Kanal D ekranlarında olacak. Yönetmenliğini Serhan Şahin’in yaptığı dizinin senaristliğini ise Gürkan Tanyas yapmakta. Çok derin acılarla dolu bir hayat hikayesine sahip olan Elif’in yaşam mücadelesini ele alan dizi izleyicinin bam teline dokunmayı amaçlamakta. Peki Tutsak’ta Elif karakterine kim hayat vermektedir? Oyuncu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları burada…

Sevilen dizi Tutsak 19 Eylül Salı günü itibariyle seyirciyle buluştu. Elif’in zorla evlendirildiği bir adamla geçen zulüm gibi hayatı ve bu hayat içinde onu canından çok seven ve ona acıyan şoför Bahadır. Eşinin ortadan kaybolmasıyla Bahadır vesilesiyle işe girdiği evde onu bekleyen zorlukların içerisinde bir kez daha tutsak olan Elif. Bütün bu olayların odak noktası olan karakteriyle izleyiciyi adeta can evinden vuran Elif hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

1990 senesinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da doğan güzel oyuncu, üniversiteyi yurt dışında okumuştur. ABD Truman State University mezunu olan başarılı oyuncu,  ayrıca Almanya RheinMain University of  Applied Sciences mezunudur. Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle dizi sektörüne giriş yapan Gülper Özdemir,  yine Kanal D’de yayınlanan Kara Yazı adlı yapıtta Derya karakterine hayat vermiştir. 

Gülper Özdemir Fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın