Dizi Haberi

Tutsak Final Mi Yapacak? Neden Bitti?

Kalan D ekranlarında yayınlanan Tutsak dizisi Final Kararı mı aldı? Tutsak dizisini Final kararını almaya iten Sebepler Nelerdi? bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Tutsak Dizisi Final Kararı Mı Aldı?

Tutsak dizisi hakkında kıza bilgi vermek gerekirse; Yönetmenliğini Serhan Şahin’in yaptığı dizinin senaristliğini ise Gürkan Tanyas yapmakta. Çok derin acılarla dolu bir hayat hikayesine sahip olan Elif’in yaşam mücadelesini ele alan Ailesini kaybeden Elif’in hayatta bir tek sığınacağı liman amcasıdır. Ancak amcası da Elif’i kendinden otuz yaş büyük bir adamla evlendirir ve olaylar bu yönde acı dolu gelişen konusu ile izleyici ile 19 Eylülde Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşmuştu. Dizinin konusu ve güçlü kadrosuna rağmen Tutsak Final Mi Yapacak? veya Tutsak Neden Final Yapıyor? Bu soruların cevabını dizinin ilk yayınlandığı günden itibaren izlenme oranlarına bakarak cevap vermek gerekir.

Tutsak Dizisi Resmi 1

Dizi ilk bölümünü 19 Eylül 2017 salı günü Kanal D ekranlarına gelmişti. İlk bölümü olmasına rağmen 3.27 Reyting değeri ile anca kendisine 5. sırada yer bulabildi. İkinci bölümünde yükseliş beklerken 3.40 reyting ile 9. sıralara kadar geriledi. Tutsak dizisi üçüncü bölümünde resmen uzun atlama yaparak 4.27 reyting değeri ile 5. sıraya gelerek ilk yayınlandığı sıraya gelmiş oldu. Tutsak dizisi 4. bölümünde 3.66 reyting değeri ile 10. sırada kendisine yer buldu. dizi Reyting analiz değerleri sanki kalp grafiği gibi inişli çıkışlı ilerlemeye devam eder. 31 Ekimde yayınlanan bölümünde dizi aldığı 3.19 reyting değeri ile anca kendisine 15. sırada yer bulabildi.

Tutsak Dizisi Resmi 2

Tutsak dizisi son olarak 7 Ekimde ekranlara gelen bölümü ile 3.20 reyting değeri ile 16. sıraya kadar düştü. Dizi aldığı bu reyting değerleri kaçınılmaz son ortaya çıktı. Dizinin yapımcısı duruma el atıp konuya el atıp dizinin Final kararı aldığını sevenlerine duyurdu. Tutsak Ne Zaman Final Yapacak veya Tutsak Hangi bölümü ile Final yapacak? yapımcı şirket olan 1441 yapım şirketinin açıkladığına göre Tutsak dizisi 9. Bölümü ile Final Yapıp, ekranlara veda edecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Ben Azerbaycandan.
    Tutsak super diziydi. bir tek onu izliyordum. Ya chok kotu oldum :(((onlarin hepsi superdi.

  2. ya bu insanlar diziden anlamazlar. anlasaydilar yillardi suren anlamsiz dizileri izlemezdiler.
    ben bir tek tutsaka bakiyordum. onlari chok seviyorum. hepsi superdi.Final olmalarina chok uzuldum. hepsini bir arada bashka dizide gormeyi umudla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu