Oyuncu Kadrosu

Tutsak’ın Bahadır’ı Kimdir?

Kanal D’nin sevilen dizisi Gülper Özdemir, Caner Şahin, Pamir Pekin ve Seray Gözler’in başrol oyuncuları olduğu Tutsak ekranları süslemek üzere. 19 Eylül Salı günü saat 20:00 itibariyle Kanal D ekranlarında başlayan dizi seyirciyi oldukça etkiledi. Yönetmenliğini Serhan Şahin’in yaptığı dizinin senaristliğini ise Gürkan Tanyas yapmakta. Çok derin acılarla dolu bir hayat hikayesine sahip olan Elif’in yaşam mücadelesini ele alan dizi izleyicinin bam teline dokunmayı amaçlamakta. Elif’e aşık olan Bahadır kimdir gerçek adı boyu kilosu hangi dizilerde rol aldığı nereli olduğu kısaca oyuncu hakkında tüm detaylar haberimizin devamında.

 

Tutsak Dizisi Bahadır Kimdir? Bahadır’ın Gerçek Adı Nedir?

Caner Şahin Resmi 2

Tutsak Dizisinde Bahadır’a hayat veren isim Caner Şahin. 1992 senesinde dünyaya gelen oyuncunun hem annesi hem de babası emekli öğretmendir. Eskişehirli olan oyuncu Eskişehir Fen Lisesi mezunudur. Liseden sonra İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliğini kazanmasına rağmen bir senenin ardından İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümüne geçmiştir.

Caner Şahin Resmi 1

Bu bölümden mezun olan oyuncu, 1,84 boyunda ve 85 kilodur. Daha önce Babam Ve Ailesi adlı dizi ile dizi sektörüne başarılı bir adım atmıştır. Bu dizide Kadir karakterine hayat veren Caner Şahin, Tutsak dizisinde Gürhan Ailesinin şoförü olan ve Elif’e deli gibi aşık olan bir karakterde. Tutsak dizisinde Gürhan Ailesinin şoförü olan ve Elif’e deli gibi aşık olan Bahadır karakteri ile seyirciden tam not almayı başarmıştır.

“Kaslarıyla değil oyunculuğuyla gündeme gelen adam” diye anılan Şahin ilk kez üniversitede aşık olduğunu anlatıyor. Sevgilisinin de İstanbul Üniversitesi Hukuk Bölümü öğrencisi olduğunu söylüyor. Arkadaşlarıyla İstanbul’da yaşayan oyuncunun ailesi Eskişehir’de yaşıyor. Koyu Beşiktaşlı olan oyuncu roman okumayı çok sevdiğini özellikle Rus Edebiyatına çok meraklı olduğunu dile getiriyor. 

Caner Şahin Fotoğrafları

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Aynı hintlilere benzetim valla ????
    Biraz kara olsaydın tam olurdu ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu