Dizi Haberi

Tutunamayanlar Dizisi Başlama Tarihi Belli Oldu!

TRT 1 ekranlarında absürt komedi tarzında harika bir dizi bizleri bekliyor. Ne zaman ve hangi tarihte yayınlanacağı yazının devamında…

Son zamanlarda ülkemizde otizm, kadına şiddet ve mafya dizilerinin yanı sıra tarihi ve kahramanlık dizilerinin tuttuğu ama bunların arasında hiç birin de komedi olmadığını görüyoruz. Aslında sokağa çıktığımızda insanların mutluluğa ve huzura ihtiyacı olması gerektiğini düşünsek de  buna rağmen dram ve acı dolu dizilerin revaçta olması, oldukça düşündürücü.

Trt 1 bu dizileri tahtından etmek ve yüzümüzdeki uzun zamandır unuttuğumuz tebessümü yeniden getirmek için Tutunamayanlar dizi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Kadrosunda oldukça güçlü isimleri barındıran [pembebuton]Tutunamayanlar Oyuncuları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Tutunamayanlar Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Oğun Şanlıer ile Tarık güven’in yapacağı, yönetmen koltuğunda ise Osman Nail Doğan ile Murad Zaloğlu’nun yer alacağı TRT 1’in yeni dizisi 7 Ocak 2020 Salı günü ilk bölümü ile yayınlanmaya başlayacak. tutunamayanlar başlama tarihi - yazı görseli

Cumartesi günü yayınlanan TRT 1!in diğer dizi olan Kalk Gidelim isimli dizide komedi tarzında olsa da geniş kitlelere ulaşamadı. Bu durumunda farkında olan TRT yetkilileri Sit-kom tarzında olma ihtimali gündemdeki yerini bir süre korusa da sonunda dizi olarak karşımıza çıkacağı kesinleşti. Ancak Kalk Gidelim gibi bir tarzda değil, anladığım kadarı ile ve bana gelen bilgiler ışığında Avrupa Yakası tarzında olması, hem bütçe hem de farklılık açısında olmasını bekliyoruz. Ancak son söz TRT yetkilileri ile dizinin yapımcıları arasında netlik kazanacak.

Bizler açısından önemli olan, Tutunamayanlar 7 Ocak Salı günü başlayacak. Her hafta Salı günü yayınlanacak. Bu konuda bazı söylentiler var. Ana haber öncesinde yayınlanacağı konuşulsa da şu an için Salı günü yayın akışında akşam olduğunu duydum. İlerleyen zamanda dizinin alacağı reytingler bu konuda belirleyici olacaktır.

Tutunamayanlar 1. Bölüm Fragmanı

7 Ocak Salı günü 1. bölümü ile TRT 1 ekranlarında başlayacak olan dizinin ilk bölüm fragmanını hemen alt kısıma ekledim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu