Oyuncu Kadrosu

Üç Kuruş Kartal Kimdir? Dizileri Yaşı

Üç Kuruş Kartal kimdir, Üç Kuruş Kartal gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde ve filmlerde rol almıştır sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Ay Yapımın merakla beklenen dizisi Üç Kuruş 1 Kasım 2021 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin ana karakteri olan Kartal bakın kim!

Çıngıraklı Mahallesinin bıçkın, kurnaz ve sinir küpü suç lideri. Mahallesinde başlayan seri cinayetler, Kartal’ın aynı katil tarafından saldırıya uğraması ile otoritesinin sarsılmasına neden olur. Katili yakalamak için can düşmanı Komiser Efe ile işbirliği yapmak zorunda kalır. Show Tv

uc kurus kartal resmiBakın Üç Kuruş dizisinin fenomen ismi Kartal karakterine kim hayat veriyor!

Üç Kuruş Kartal Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Uraz Kaygılaroğlu Üç Kuruş dizisinde Kartal karakterine hayat vermektedir. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Sefirin Kızı” dizisinde Gediz rolüyle büyük başarı elde eden oyuncu Üç Kuruş dizisinde başrolde yer almaktadır.uraz kaygılaroğlu resmi

“Ege’nin Hamsisi”, “Masum Değiliz” dizileriyle dikkat çeken oyuncu, Haziran 1987’de İstanbul’da dünyaya geldi. Balıkesirli olan oyuncu, Reklamcılık bölümünü mezunudur. ” Milyonda Bir” ile sektöre adım atan oyuncu,  “Pis Yedili” adlı dizide Can karakteri ile tanınmıştır.

2012 senesinde “Kamuflaj” adlı yarışma programı sunucusu olarak seyirciyle buluşan Kaygılaroğlu,  2016 yılında da “Kuyruk” adlı yarışmanın sunucusu olmuştur. “Sen Kiminle Dans Ediyorsun”  filminde rol almış olan oyuncu “Klavye Delikanlıları” adlı dizi ile büyük bir başarı elde etmiştir. “Sefirin Kızı” dizisinde Gediz karakteriyle kariyerinde önemli bir başarı elde eden oyuncu Üç Kuruş dizisi Kartal rolüyle ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu