Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Avukat Ceren Kim? Ceren’in Gerçek Adı Yaşı Daha Önce Oynadığı Diziler

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Avukat Ceren karakteri yeni bölümde seyircinin karşısına çıkacak karakterlerden bir tanesi. Peki Ufak Tefek Cinayetler Ceren kimdir? Ceren’in gerçek adı nedir? Kaç Yaşında? Daha önce rol aldığı diziler hangileri? Tüm bu sorularınıza detaylı şekilde cevap verdiğimiz yazımız sizlerle.

UTC Ceren Kim? Ceren’in Gerçek Adı Ne?

Ekranların sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Ceren karakteri diziye dahil oldu. Avukat Ceren karakteriyle diziye yeni bi renk gelecek. Geçtiğimiz bölümde Serhan’ın kuzeni olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Sükran Ovalı katılmış ve UTC fanlarını sevindirmişti. Konuk oyuncu olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde katılan Şükran Ovalı’nın ardından Avukat Ceren karakterini canlandıracak Hazal Türesan diziye dahil oldu.

Tıpkı Şükran Ovalı gibi Hazal Türesan da konuk oyuncu olarak dizide rol alacak. Çok yakında final yapacağı duyumunu aldığımız Ufak Tefek Cinayetler f,nal yapmadan hafızalara yer edecek oyuncularla kadrosunu renklendirmiş durumda.[kirmizibuton] UTC Kerim[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Star Tv ekranlarında her Salı ekranlara gelen Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Avukat Ceren karakterine hayat verecek olan oyuncu Hazal Türesan. Son olarak yine Star Tv ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmış olan “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde Yasemin karakteriyle hafızalara kazınan Hazal Türesan hakkında merak edilen detayları da paylaşmaya devam edelim. Güzel oyuncu 1985 Ankara doğumlu, oyuncunun boyu 1.70 kilosu ise 50. 

Ankara Üniversitesi Dil Tarih Ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncunun kamera karşısına çıktığı ilk dizi Kara Para Aşk dizisidir. Kara Para Aşk dizisinde Aslı karakterine hayat vermiştir. Bu dizinin dışında Unutma Beni dizisiyle de büyük beğeni almıştır.  Tatlı Intikam adlı dizide Başak karakterine hayat vermiştir. ufak tefek cinayetler ceren kim hazal türesan resmiGüzel oyuncu çocukken bile taklit yapmaktan hoşlandığını oyuncu olmak istediğini anlatan oyuncu “Soytarılar Okulu”, “Kuşlar”, “Çöplük Turgay”, “Azizname”, “Deniz Yıldızı”, “Yeniden Başla” “Yaşayamayanlar” adlı yapımlarda yer almıştır. Yasemin karakteri ile mükemmel bir oyunculuk sergilemiştir. Babası yıllar önce kansere yenik düşüp vefat edince çok zor günler geçirdiğini belirten oyuncunun çalışma hayatı sayesinde kendisini toparlayabildiğini anlatıyor.fazilet hanım ve kızları 18 kasım resmi 4Farklı hayat hikayesinin getirdiği oyunculuğu ile dikkat çeken Hazal Türesan’ın en son rol aldığı “Fazilet Hanım Ve Kızları” dizisindeki o süper oyunculuğu ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Hazal Türesan Ufak Tefek Cinayetler Ceren Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu