Ufak Tefek Cinayetler

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Yakında İzleyiciyle Buluşacak


Seyircinin en sevdiği dizi türlerinden olan bir polisiye dizisi daha ekranlarda olmak için hazırlık içerisinde. Star Tv ekranlarında yapımcılığını Ay yapımın üstlendiği Ufak Tefek Cinayetler dizisinin çekimleri eylül ayı sonunda başlayacak.

Ummalı bir çalışma içerisinde olacak olan ekip başrol için üç kadın oyuncu ile anlaşsa da dördüncü karakter için bir arayış içerisindeydi.

Ufak Tefek Cinayetler Oyuncu Kadrosu

Ufak Tefek Cinayetler polisiye olan pek çok diziden farklı olarak dört kadının hikayesini konu almaktadır. Aynı liseden mezun olmuş olan dört bayanın hikayesini ele alan dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturmakta.Ufak Tefek Cinayetler Burçin Terzioğlu Resmi Senaristliğini Meriç Acemi’nin yaptığı dizide ilk akla gelen oyuncu Burçin Terzioğlu olmuştu. Ancak  aslında Gökçe Bahadır ile görüşmeler yapılsa da anlaşma sağlanamadığı ve Burcu Terzioğlu ile anlaşma sağlandığı belirtildi.

Ufak Tefek Cinayetler Gökçe Bahadır Resmi

Aldığımız son bilgiye göre ise şöyle: Burçin Terzioğlu ile anlaşmanın bozulup Gökçe Bahadır’ın başrol oyunculuğu konusunda olumlu cevap verdiğini öğrendik. 23 Eylül’de hazırlıklara başlayacak olan ekipteki bu değişiklik gerçekten bizleri şaşırttı.

Zira daha önce de bir reklam filminde önce Burçin Terzioğlu oynadıktan sonra Terzioğlu ile devam etmeyen reklama yeni bir yüz olarak Gökçe Bahadır seçilmişti. İlginç olan bir diğer nokta ise Burçin Terzioğlu’nun sevgilisiyle Gökçe Bahadır’ın gönül ilişkisinin olması.

Tesadüfler zinciri ne olursa olsun sonuç olarak dört kadının hikayesini ele alacak olan dizinin başrol oyuncularından biri Gökçe Bahadır olmuştur. Tülin Özen, Aslıhan Gürbüz ise dizide rol alacak diğer oyuncular olarak belirtildi. Dördüncü karakter olarak ise Bade İşcil’e teklifte bulunuldu.

Ufak Tefek Cinayetler Derya Beşerler Resmi

Derya Beşerler ise bu dört kadının kaldığı evde manikürcü karakterine hayat verecek. Gökçe Bahadır’ın gönlünü kaptırdığı adamı oynayacak kişi ise Mert Fırat olacak. Çekimlerin mekanı olarak Zekeriyaköy’deki villalar tercih edildi. Seyirciden tam not alacağına inandığımız dizi en kısa sürede Star Tv ekranlarında başlayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu